Amazon’daki en iyi güç bankalarına yönelik nihai kılavuz – hızlı şarj için en iyi 5 seçimi açıklıyoruz

İçinde yaşadığımız hızlı dünyada bağlantıda kalmak çok önemlidir. İster hareket halinde olun, ister seyahat edin, ister sadece bir elektrik kesintisiyle karşı karşıya olun, güvenilir bir güç bankası cankurtaran olabilir. Bu ayrıntılı araştırmada, Amazon’da bulunan, Xiaomi MI Power Bank 3i’den Spigen, URBN ve Ambrane tekliflerine kadar çeşitli güç bankalarının teknik özelliklerini ve özelliklerini inceleyeceğiz. Daha fazla uzatmadan en iyi 5 powerbank listesine göz atın.

En Çok Satan Ürünlerin Listesi

Listeye Bakın

Ürün Derecelendirmeler Fiyat

MI Güç Bankası 3i 20000mAh Lityum Polimer 18W Hızlı Güç Dağıtımı Şarj | Giriş-C Tipi | Mikro USB| Üçlü Çıkış | Kumtaşı Siyah

4.2/5

₹ 2.149

Mi 10000mAH Li-Polimer, Mikro USB ve Tip C Giriş Bağlantı Noktası, 18W Hızlı Şarjlı Güç Bankası 3i (Gece ​​Yarısı Siyahı)

4.2/5

₹ 1.299

Spigen 20000 mAh, MacBook Pro için 30W Hızlı Şarjlı Güç Bankası, 2 USB-C Bağlantı Noktası için 30W, 1 USB-A Bağlantı Noktası için 22,5W, USB-C – USB-C Kablosu Dahil – Siyah

4,4/5

₹ 2.899

URBN 10000 mAh Lithium_ion Premium Black Edition Nano Güç Bankası | 20W Hızlı Şarj | En Küçük Güç Bankası | C Tipi PD (Giriş ve Çıkış) | Hindistan’da üretildi | Çift Çıkış | Serbest C Tipi Kablo – Siyah

4.2/5

₹ 1.499

Duracell 20000 MAH, 1 Type C PD ve 2 USB A Bağlantı Noktasına Sahip En İnce Güç Bankası, iPhone’lar, Android Telefonlar, Akıllı Saatler ve Daha Fazlası için 3 Cihazı Aynı Anda Şarj Eden 22,5 W Hızlı Şarj Edilebilir Taşınabilir Şarj Cihazı

4.2/5

₹ 3.099

URBN 10000 mAh Lithium_Polymer 22,5W Süper Hızlı Şarjlı Ultra Kompakt Güç Bankası, Hızlı Şarj ve Güç Dağıtımı, C Tipi Giriş/Çıkış, Hindistan’da Üretilmiştir, C Tipi Kablo Dahil (Camo)

3,9/5

₹ 1.199

22,5W Hızlı Şarjlı Ambrane 20000 mAh Mini Güç Bankası, Cep Boyutunda, Üçlü Çıkış, Type C PD (Giriş ve Çıkış), Li-Polimer, Hindistan Malı + Type C Kablo (Powerlit XL Lite, Siyah)

3,5/5

₹ 1.999

Listeyi Gizle

Güç bankalarının faydaları nelerdir ve nelere dikkat etmelisiniz?

Piyasada farklı ihtiyaç ve tercihlere hitap eden çok sayıda güç bankası bulunmaktadır. Yapmanız gereken kapasiteye, hızlı şarja, taşınabilirliğe veya marka itibarına öncelik vermektir. Bu şekilde satın aldığınız gadget tam olarak ihtiyacınız olanı kolayca sağlayacaktır. Teknoloji ilerledikçe güç bankaları da gelişmeye devam ederek, modern dünyada, cihazınızı şarj edemediğiniz veya sürekli hareket halinde olduğunuz yerlerde tüketicilere bağlantıda kalmanın daha verimli ve güvenilir yollarını sunuyor. Ve tabii ki bulunduğunuz bölgede sık sık elektrik kesintileri oluyorsa.

1. Xiaomi MI Güç Bankası 3i (20000mAh):

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

B08HV83HL3-1

MI Power Bank 3i, 18W hızlı Güç Dağıtımı (PD) şarj etme özelliğine sahip etkileyici bir 20000mAh lityum polimer pile sahiptir. Üçlü bağlantı noktası çıkışı ve ikili giriş bağlantı noktaları (Mikro-USB/USB-C) ile farklı cihazların şarj edilmesinde esneklik sağlar. Şarj süresi 6,9 saat ile nispeten hızlıdır ve bu da onu hareket halindeki kullanıcılar için uygun bir seçim haline getirir. Gelişmiş 12 katmanlı çip koruması ve akıllı güç yönetimi, cihazlarınızın güvenliğini ve verimliliğini sağlar. Xiaomi, bu güç bankasını 6 aylık yurt içi garantiyle destekleyerek tüketicilere bir güvence katmanı ekliyor.

2. Xiaomi MI Güç Bankası (10000mAh):

B08HVL8QN3-2

Bu model, 22,5W ultra hızlı şarj sağlayan 10000mAh lityum iyon ve lityum polimer pile sahiptir. Kompakt, süper hafif ve cep boyutunda olması, onu taşınabilirliğe öncelik verenler için ideal bir yol arkadaşı haline getiriyor. Power Delivery 3.0, 6 saatlik şarj süresiyle verimli ve hızlı şarj sağlar. Bu güç bankası, kapasite ve boyut arasında denge arayan kullanıcılara hitap ederek çeşitli cihazlar için güvenilir bir güç kaynağı sunar.

3. Spigen 20000mAh Güç Bankası:

B0CKSX2GXS-3

En iyi 5 powerbank listesinin üçüncü sırasında Spigen yer alıyor. 30W hızlı şarj özelliğiyle donatılmış 20000mAh güç bankasıyla sahneye çıkıyor. iPhone 15’i beş kez, Galaxy S23 Ultra’yı ise üç kez şarj etme vaadi veren cihaz, kapasite açısından da öne çıkıyor. Üçlü çıkış, 30W sağlayan iki USB-C bağlantı noktası ve 22,5W sağlayan bir USB-A bağlantı noktası içerir. Güvenlik, aşırı ısınma ve aşırı akım testleri de dahil olmak üzere 11 güvenlik testini geçmenin kanıtladığı gibi bir önceliktir. Evrensel uyumluluk ve USB-C’den C’ye kablo da dahil olmak üzere kapsamlı paket içeriği, onu çok yönlü bir seçim haline getiriyor.

Artık WhatsApp’tayız. Tıklamak Burada katılmak.

4. URBN Nano Güç Bankası (10000mAh):

B0B4DHY4DJ-4

Hindistan’da üretilen URBN Nano Güç Bankası, 10000mAh pil ve 20W hızlı şarjla güçlü bir performans sergiliyor. Öne çıkan özelliği, piyasadaki en küçük güç bankası unvanını kazanan kompakt boyutudur. Boyutuna rağmen, iki cihazın aynı anda şarj edilmesini sağlayan çift çıkışla her zamankinden daha hızlı şarj oluyor. Birinci sınıf yapı ve ücretsiz C Tipi kablonun dahil edilmesi, genel çekiciliğini artırır. Bu güç bankası, şarj hızından ödün vermeden taşınabilirliğe öncelik verenlere hitap ediyor.

5. Duracell 20000mAh İnce Güç Bankası:

B0BJV4L36G-5

En iyi 5 powerbank listesinin beşinci sırasında Duracell yer alıyor. Piller konusunda tanınmış bir isimdir ve 22,5W güç dağıtımına sahip 20000mAh’lık ince bir güç bankasına sahiptir. Bağlı cihazların otomatik olarak algılanması, optimum şarj verimliliğini sağlar. Kısa devrelere, aşırı gerilime ve aşırı akıma karşı ultra korumayla birlikte hızlı şarj, onu güvenilir bir seçim haline getirir. USB-C ve Mikro USB girişlerinin yanı sıra USB-A ve USB-C çıkışlarıyla çok yönlülük sunar. Duracell’in bir USB kablosunun dahil edilmesi ve 2 yıllık cömert garantisi, genel pakete değer katıyor.

6. URBN Süper Hızlı Şarj Edilen Güç Bankası (10000mAh):

B08JVY8LGD-6

URBN’nin bir başka teklifi olan bu güç bankası, 22,5W süper hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Hindistan’da tasarlanıp üretilen bu ürün, kapasite ve boyut arasında bir denge kurar. Yalnızca 178 gram ağırlığındaki ultra kompakt gövde, performanstan ödün vermeden taşınabilirlik sağlar. Hızlı şarja ağırlık veren cihaz, 3000mAh telefon bataryasını 2,4 kata kadar, 4000mAh bataryayı ise 1,8 kata kadar şarj edebiliyor. Çift giriş bağlantı noktaları, 22,5W adaptörle 2,5 saatte ve 2 Amp 5V adaptörle 5-6 saatte hızlı şarjı destekler.

7. Ambrane Mini Güç Bankası (20000mAh):

B0CNSYN8NL-7

Bu en iyi 5 powerbank listesinde yedinci sırada Ambrane yer alıyor. Lityum-polimer bataryaya sahip 20000mAh mini güç bankasıyla mücadeleye giriyor. 22,5W çıkış ve Güç Dağıtım Teknolojisi, heyecan verici şarj hızları vaat ederek cihazlarınızın hızla hayata dönmesini sağlar. 18W hızlı şarj girişiyle, güç bankasının kendisi de harika bir hızda şarj olur. Özellikle üç cihazın aynı anda şarj edilmesini destekleyerek çok yönlü bir çözüm haline getiriyor. Sağlam dış gövde, gelişmiş yonga seti koruması ve şık tasarım, çekiciliğine katkıda bulunuyor. Ambrane, bu ürünü üretim hatalarına karşı 180 günlük bir garantiyle destekler.

Ayrıca bugün en çok konuşulan bu haberleri okuyun:

Apple Vision Pro ve Gelecek: Apple, halihazırda cihazın ameliyat, uçak tamiri ve öğrencilere eğitim amaçlı kullanılması da dahil olmak üzere gelecekteki işyeri uygulamalarını öngörüyor. Gadget’ın burada ne yapmaya hazır olduğunu bilin. Bu makaleyi okumaktan keyif aldıysanız, lütfen arkadaşlarınıza ve ailenize iletin.

Siber dolandırıcılık modern yaşamın belası haline geliyor. 2022-23’te Avustralya’da bir önceki yıla göre %23 artışla yaklaşık 94.000 siber suç rapor edildi. Burada kendinizi nasıl koruyacağınızı öğrenin.

Yapay zeka iyi mi kötü mü? Hızla gelişen yapay zeka, savunucularının inandığı gibi, dijital ölümsüzlük şeklindeki yüce hedefine ulaşırsa, iyilik için mi yoksa kötülük için mi bir güç olacak? Bununla ilgili her şeyi burada okuyun. İlginç mi buldunuz? Devam edin ve tanıdığınız herkesle paylaşın.

Bir şey daha! HT Tech artık WhatsApp Kanallarında! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasındaki hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir