Amiral gemisi Samsung Galaxy S24 Ultra hakkında bildiğimiz her şey

Samsung Galaxy Ambalajsız: Samsung, en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S24 serisini bugün, 17 Ocak’ta büyük bir tanıtıma hazırlıyor. Galaxy Unpacked etkinliği San Jose, California’da düzenleniyor ve tüm dünyanın Samsung’un etkinliğine tanıklık etmesi için çevrimiçi olarak canlı yayınlanacak. en son teknoloji yenilikleri. Amiral gemisi akıllı telefon serisinin bir parçası olarak üç modelin piyasaya sürülmesi bekleniyor: Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Samsung Galaxy S24 Ultra. Galaxy S24 ve S24 Plus’ın önceki modellere göre yükseltme alması muhtemel olsa da, Galaxy S24 Ultra’nın büyük yükseltmelerle birlikte fuarın öne çıkan modeli olması bekleniyor. Samsung Galaxy Unpacked öncesinde, amiral gemisi Samsung Galaxy S24 Ultra hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Ayrıca şunu okuyun: Samsung Galaxy S24 CANLI lansmanı: En son güncellemelerin tümü

Samsung Galaxy S24 Ultra: Tüm söylentiler

Bir söylenti, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S24 Ultra’nın titanyum çerçeveye sahip olabileceğini iddia ediyor. Rakibi Apple’ın iPhone 15 Pro modellerinde titanyum kasa sağladığı göz önüne alındığında bu akıllıca bir hareket olacaktır. Teorik olarak bu, daha dayanıklı ancak daha hafif bir Samsung Galaxy S24 Ultra anlamına gelebilir.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 çipini kaputun altına alacağı bildiriliyor. Piyasadaki en güçlü yonga setlerinden biridir. Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisine büyük bir güç artışı sağlayarak gelişmiş bir kullanıcı deneyimine yol açabilir. Samsung Galaxy S24 Ultra, büyük bir özelliği olan daha büyük bir buhar odası sayesinde oyunculara yönelik bir telefon olabilir. Sızıntılar, Samsung Galaxy S23 Ultra’dan 1,9 kat daha büyük bir buhar odasına sahip olabileceğini söylüyor. Akıllı telefonlar uzun ve yoğun oyun oturumlarından sonra ısınma eğiliminde olduğundan, bu özellik özellikle oyunculara hitap edebilir.

Analistlere göre muhtemelen 200MP+12MP+50MP+10MP kameralardan oluşan dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Kamera sistemi, bir sensör dışında kağıt üzerinde neredeyse aynı görünse de sızıntılar, yeni çip ve yapay zeka özellikleri sayesinde sistemin daha iyi olabileceğini iddia ediyor.

Son olarak Samsung, Galaxy S24 Ultra’da bir dizi yeni yapay zeka özelliğini sergileyecek gibi görünüyor. Zaten ‘Galaxy AI geliyor’ diye dalga geçti. Sızıntılardan göze çarpan bir açıklama, kullanıcıların ekran görüntülerine ihtiyaç duymadan ekranlarındaki herhangi bir görseli, videoyu veya metni aramasına olanak tanıyan, Google tarafından desteklenen yeni bir özellik olan “Arama Çemberi”ni tanıtıyor. Ayrıca, telefon görüşmeleri için “Canlı Çeviri”, gece yakınlaştırmada yapay zeka destekli iyileştirmeler ve Samsung’un Notes uygulamasındaki yenilikçi “Not Yardımı” özelliği de yolda olabilir.

Ayrıca bugün en çok konuşulan bu haberleri okuyun:

Apple, Epic Games’e karşı! Fortnite yapımcısı Epic Games’in CEO’su Salı günü yaptığı açıklamada, şirketin Apple’ın iPhone’unu alternatif uygulama mağazalarına açmaya yönelik mahkeme savaşının, ABD Yüksek Mahkemesi’nin davayı dinlemeyi reddetmesinin ardından kaybedildiğini söyledi. Burada ne olduğunu bilin.

Finans Dünyasında Yapay Zeka Serpintisi! OpenAI’nin ChatGPT’si gibi büyük dil modelleri, yaşamın ve çalışmanın çoğu alanını aksatmakla tehdit ediyor. Finansal ticaret bir istisna değildir. Buraya dalın.

Facebook Kurucu Ortağı için Fırsat? 3.500 dolarlık yeni Apple Vision Pro kulaklığı, meta evrende artan bir ilgi dalgası yaratıyor. Mark Zuckerberg nasıl faydalanabilir? Fitness. Buraya atla.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir