Apple iPhone kullanıcısı mısınız? Sürpriz! Samsung Galaxy S24’ün AI çağrı çeviri aracını da alabilirsiniz

Samsung, birkaç hafta içinde (muhtemelen 17 Ocak veya 18 Ocak) piyasaya sürülmesi planlanan yeni Samsung Galaxy S24 serisiyle iletişimde devrim yaratmaya hazırlanıyor. dünya çapındaki kullanıcılar için oyunun kurallarını değiştirecek. İyi haber şu ki, bu yapay zeka çağrı çeviri özelliği yalnızca Samsung cihazlarına özgü değil, aynı zamanda faydalarını Samsung Galaxy olmayan telefonlarla konuşan kullanıcılara da genişletiyor. İster Apple iPhone, Oppo cep telefonu, ister başka bir Amdroid markası kullanıyor olun, Samsung Galaxy cihazıyla iletişim kurarken yine de gerçek zamanlı çevirilerin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Samsung’un kapsayıcılık konusundaki kararlılığı, işlevselliği kendi cihazlarıyla sınırlamadan dil engellerini ortadan kaldırmasıyla açıkça görülüyor ve bu yenilikçi çeviri özelliği, dil boşluklarını sorunsuz bir şekilde kapatacak.

Geçen ay Samsung, Galaxy S24 serisine dahil edilecek heyecan verici yapay zeka destekli özelliklerin tanıtımını yaparak Galaxy AI paketini ve Gauss AI modelini tanıtmıştı. Öne çıkan özelliklerden biri, kullanıcılara aramalar sırasında canlı çeviriler sunan AI Canlı Çeviri Araması işlevidir. Android Authority’nin bildirdiğine göre Nikkei Asia, özelliğin başlangıçta İngilizce ve İspanyolca gibi yaygın olarak konuşulan dilleri, ardından Korece ve Japonca’yı destekleyeceğini doğrulayarak daha fazla ayrıntı açıkladı.

Artık WhatsApp’tayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Çevirinin Ötesinde: Yapay Zeka Destekli Galaksi Deneyimi

Galaxy S24 serisi, çevirinin ötesinde çok sayıda yapay zeka destekli özellik vaat ediyor. Sızıntılar, One UI 6.1 aracılığıyla fotoğraf genişletme, yapay zeka sohbet robotu, metin tonu ayarlamaları, yapay zeka tarafından oluşturulan duvar kağıtları ve not özetleme gibi özelliklere işaret ediyor. Resmi lansmana üç haftadan az bir süre kala, akıllı telefon yeteneklerinde teknolojik bir sıçrama vaat eden beklentiler artıyor.

Galaxy S24 serisinin resmi tanıtımı çok yakında ve sızıntılar 17 Ocak 2024’te büyük bir tanıtıma işaret ediyor. Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğine San Jose, ABD’de ev sahipliği yapacağı söyleniyor ve biz de sizi güncel olarak bilgilendireceğiz. resmi bir onay alınır alınmaz. Akıllı telefon iletişiminde yeni bir dönem için bizi takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir