ARAÇ HAVA DEVİRDAİM | Tüm arabalarda bulunan ve çoğu kişinin ne işe yaradığını bile bilmediği sihirli düğme

arabalar birleştirmeye devam ediyorlar işlevler sürüşü kolaylaştırmaya yardımcı olan her türlü sorumlu ve bunu sağlamak için konfor sürücü ve arkadaşları. Bu evrim şurada görülüyor düğmeler onlarca yıl içinde aracın gösterge panelinin çarpılmış ve dolayısıyla kullanıcıların artmasına neden oldu bilmiyorum amaçlarından bazıları.

Bu modlar arasında büyük bir bilinmeyen var ‘hava devridaimi’ (bir arabanın sembolü) ok içeri). Bu seçenek ödemenin nereden tahsil edileceğini seçmenize olanak sağlar. hava sisteme giren havalandırma ve nereye dağıldığı. Başka bir deyişle, kullanılan havanın aynı kalitede olup olmadığını seçebilirsiniz. yurt dışı ya da içeri otomobilin.

Farklı yardımcı programlar

Bu mod, aşağıdaki alanlardan geçerken etkinleştirilmelidir: yüksek kirlilikkötü kokuyorile toz herhangi biri Sigara içmek. Böylece, aracılığıyla devridaim kullanmaya devam edebilirsiniz klima hava kalitesini riske atmadan içeri araç.

Alakalı haberler

Benzer şekilde, Neomotor uzman portalının açıkladığı gibi, bu sistem aynı zamanda gerçekten kullanışlıdır. yaz veya yüksek sıcaklıkların olduğu günler. Bu durumlarda, etkinleştirmeniz önerilir. klima ve ardından açın devridaim hava çıkmaya başladığında soğuk. Bu şekilde sadece azaltmak mümkün olmaz. sıcaklık arabanın içinde ama yakıttan tasarruf edin. Aynı şekilde bu süreç tersten de kullanılabilmektedir. soğuk kış gibi arabayı ısıtmak ısıtma ve sıcaklığa zaten ulaşıldığında devridaimin etkinleştirilmesi İstenen.

Ancak uzmanlar tavsiye ediyor HAYIR bu modu birden fazla aktif tut On dakikaçünkü söz konusu dönemden itibaren Yenile aracın içindeki hava.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir