ARAÇ TEMİZLEME | Arabanın içindeki plastiklerin parlaklığını geri kazanmak mı istiyorsunuz? Sadece bu 5 ürünle

Temiz arabanızın içi angarya gibi görünebilir yorucu ilk bakışta, ama güveniyorum temel ürünler Onu dışarı çıkarmaya gelince, bu senin için işleri çok daha kolaylaştıracak. parıltı parçaları plastik aracın büyük bir kısmını kaplıyor. Bu, 20Minutos gazetesinin ‘Motor ve mobilite’ portalında bildirildi. temizleyici ve Saç Kremi; iki çözüm, bir yardımıyla fırçalamak veya bir fırçalamakHavluya ek olarak arabayı da bırakacaklar yeni.

Bunu yapmak için öncelikle kendinizi korumanız gerekir. güneş ve tozbir görevi yerine getirirken en büyük düşmanlardan ikisi temizlik ayrıntılı araç. Daha sonra hangi alanların daha fazla temizliğe ihtiyaç duyacağını tespit edin, arzulamak iç ve geçer nemli bez dış katmanını çıkarmak için kir.

Temizleyici ve saç kremi

Alakalı haberler

Bittiğinde, uygulayarak başlayabilirsiniz. temizleyici (tercihen APC), plastikler için seyreltilmesi gereken özel bir sabun su. Bu ürünün karşılığı da aynı zamanda kurak genişlediği yüzeyler olduğundan, elinizde bir Saç Kremi için hidrat bu plastik parçalar ve dolayısıyla onları havanın etkisinden korur. Güneş ışığı.

Bitirmek için bir havlutercihen mikrofiberden yapılmış geri çekilmek bu ürünler kumaşsız vurmak plastiğe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir