Bu, camlarda kar veya buz varken araç kullanmaktan alabileceğiniz cezadır.

Düşük sıcaklıklar kış bir hale gelebilir komplikasyon zamanında sürmeközellikle de kar ya da buz yollarda görünüyor. Bu nedenle bu aylarda Trafik Genel Müdürlüğü (DGT) özel ödünç vermek dikkat olabilecek önlemlere fark edilmemiş direksiyonun başına geçmeden önce, örneğin para çekme ile ilgili kar veya herhangi bir başkası engel bu doğru olanı engeller görüş yolun içinden araç.

Böylece dolaşımda olan sürücüler düşük görünürlük bu nedenlerden herhangi biri nedeniyle yaptırıma tabi tutulabilirler para cezaları arasında salınan 80 ve 200 eurobağlı olarak yer çekimi.

Ön cam nasıl serbest bırakılır

Alakalı haberler

Birikmişlikleri ortadan kaldırmak için kar herhangi biri buz ön camda en çok verimli bir kullanmayı içerir sıvı antifriz Daha sonra doğru görünürlüğü engelleyen bu katmanı kaldırmak için kazıyıcı.

Ancak diğer maddeler gibi alkol Onlar da hizmet ediyor buz çözme ve Al serbest bırakmak cam. Başka bir alternatif az önerilen oluşur başlatmak Araba motorunu çalıştırın ve çalıştırın maksimum ısıtma. Bu son rotanın gerektirdiğine dikkat edilmelidir. daha fazla zaman öncekilere göre.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir