Bu Ford karavanla istediğiniz yere (ve istediğiniz zaman) gidebilirsiniz.

Kullanıcılarının seyahat etmesine izin veriyorlar nereye isterlerse Ve ne zaman istersen. Bu nedenle son yıllarda özellikle maceralarında daha fazla esneklik ve doğayla temas kurmak isteyenler arasında daha fazla takipçi kazanıyor. rahatlığından vazgeçmeden. Aslında onlarla bu konuyu konuşuyoruz. minibüsler kamp yapmak.

Bu araçlara olan ilgi son yıllarda giderek artıyor. Buna göre İspanyol Sanayi ve Ticaret Birliği Karavancılık (ASSEICAR)2022 yılında 2.281 karavan tescil edildi. Bu yıla ilişkin tahminler ise talebin artmaya devam edeceğini gösteriyor. Aslında bu evrim bir şeyi de beraberinde getirdi. daha geniş model yelpazesi ve özelliklerinde önemli iyileştirmeler.

ittifakı geçit ile Vestfalya en iyi kampçı minibüslerinden biriyle mühürlendi: geçit taşıma gelenek kızarmış tavukve daha fazla alana sahip artı sürümü. Daha derinlemesine bilmek ister misiniz? Bu yazımızda size sunduğu her şeyi anlatacağız.

Ford nasıl bir şey? taşıma gelenek kızarmış tavuk?

Yeni destinasyonlar keşfetmek istiyorsanız maksimum konfor ve performanslaFord Transit Custom Nugget ideal minibüstür. Marka, benzersiz bir deneyim yaratmak için en yeni ekipmanlara sahip, çok yönlü bir araç yapılandırdı. Dört tekerlekli bir ev.

Bol miktarda alana sahip, tam donanımlı bir model

kamyonet kamp yapmak Amerikan markasından Oldukça geniş bir modeldir iki metre genişlik, beş metre uzunluk ve çatı kaldırıldığında 3 metreye ulaşabilen yükseklik. Arka tarafta iki ocaklı tam donanımlı L şeklinde bir mutfak, 40 litrelik bir buzdolabı, bir lavabo, depolama alanı ve 2,8 kg’a kadar iki gaz tüpü için ayrılmış alan bulunmaktadır. Olarak banyo Kullanıcıların en çok değer verdiği unsurlardan biridir, plus versiyonunda kapıda tuvalet ve duş da bulunmaktadır.

Ön kısımda aileniz veya arkadaşlarınızla günü en iyi şekilde geçirmeniz için katlanabilir bir masa ve döner koltuklar bulunur. Geceleri bu alan, yüksek tavandaki çift kişilik yatakla tamamlanacak çift kişilik yatağa dönüştürülebilir. Hiç şüphesiz kendinizi evinizde hissedeceğiniz alanlar.

Su ve enerji temini

Minibüsün benzersiz bir deneyimle fark yaratabileceği yönlerden biri de elektrik ve su temini. Ford’un karavan minibüsünde bir 230-240 W harici şarj noktası Güç kaynağını bir prize şarj etmek için. İçerisinde iki adet 230 V priz, iki adet 12 V priz ve iki adet USB bağlantısı bulunmaktadır. Konu suya gelince, Transit Custom Nugget’ın 42 litre tatlı su deposu ve bir Lavabo ve dış duş için sıcak su tesisatı.

Ford’un iki motoru taşıma gelenek kızarmış tavuk

Sürüş, Ford Transit Custom Nugget’ın bir başka dikkate değer yönüdür. Çünkü dinlenmenin ve konforun tadını çıkarmak için tasarlanmış bir araç olmanın ötesinde, aynı zamanda etrafta dolaşmak için tasarlanmış bir araçtır. Var iki motor; biri 130 HP ve diğeri 185 HP ile bir çift 415 nm bu da yüklü olsa bile ona hareket etmesi için bol miktarda güç sağlar.

Amerikan markasının karavan minibüsü mekanik sınırlı kaymalı diferansiyel teknolojisi Bu da en zorlu arazilerde maksimum stabilite sunduğundan her alanda hareket etmenize olanak tanır.

Ford’u burada bulabilirsiniz taşıma gelenek kızarmış tavuk Barselona’da

Bayilerde Romacar ABS Barselona eyaletinden (Sant Boi, Calle Potosí, Sant Just Desvern ve Molins de Rei’deki yeni Transit Merkezi) Ford Transit Custom Nugget’ı plus versiyonuyla birlikte bulabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış uzman tavsiyelerinden yararlanmanın yanı sıra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir