Bu parça olmadan ITV’yi geçmek zor olacak

Teknik Araç Muayenesi (ITV) sürücülerin tamamlaması gereken zorunlu bir prosedürdür periyodik. Basit olmasına rağmen revizyonbazen bu genellikle ortaya çıkar başarısızlıklar elde edilmesini engelleyen sertifikasyon Yasal olarak dolaşım yapabilmek için gerekli olduğundan merkezlere gidilmesi tavsiye edilir. onaylı tüm araç sistemlerinin kesinlikle onlar çalışıyorlar mı doğru şekilde.

Bazen gerçekleşebilen bir unsur fark edilmemiş Araba sahibi için bunlar ışıklargeçiş için doğru çalışması esas olan ITV. Ön ve arka aydınlatmanın ötesinde, yanıp sönüyor veya ışıklar tersi Parçalanıp sorun haline gelebilirler ‘onaylamak’ revizyon.

#VeiTip Geri vites lambası 1999’dan sonra kayıtlı tüm otomobil, otobüs, kamyonet ve kamyonlarda zorunludur. #ITV Müfettiş şunları kontrol edecektir:
Işık sayısı
Çalışması
Homologasyon
Renk
Bu konulardaki herhangi bir düzensizlik ciddi bir kusur olacaktır. pic.twitter.com/khca6CG9jM

— VEIASA (@Veiasa) 18 Ocak 2023

Işık muayenesi

Alakalı haberler

Uyardığı gibi VeiasaEndülüs Juntası’na bağlı ITV halka açık şirketi, “Işığı tersi Tüm otomobillerde, otobüslerde, kamyonetlerde ve kamyonlarda zorunludur kayıtlı arkasında 1999“. Aynı şekilde, tweet şu uyarıda bulunuyor: müfettiş incelemeyi yapan kişi şunları kontrol etmelidir: sayı ışıklar, doğru işleyen Ve homologasyon ve kurallara uyum renkler izin verilmiş.

Sistemdeki herhangi bir dengesizlik aydınlatma ve aracılığıyla sinyal verme ışıklar olarak değerlendirilecek “ciddi kusur”aracın ITV’yi geçmesini önleyecek. Bu durumda sürücünün sahip olacağı unutulmamalıdır. yasaklı dağıtın ve eğer bunu yaparsanız, alabilirsiniz para cezaları başından sonuna kadar 200 euro.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir