Bunlar bunu yapabilen sürücüler

Düşük Emisyon Bölgesi yasasındaki değişiklikler (ZBEtarihine kadar uygulanmaya başlanmalıdır. 67 konum Birden fazla olan Katalanlar 20.000 yaşayanlar hava kalitesinin korunmasına katkıda bulunacaktır. Ancak bunlar miktar ve bunun sonucu programları Onlar da olabilir engel Şu ana kadar araçlarda seyahat eden sürücüler için etiketleme belirlenmiş gereksinimleri karşılamıyor.

Bu nedenle gibi alternatifler dönüşüm benzinli veya dizel arabadan birine EKO bir sistem uygulayarak otogaz en iyisi olabilir çözüm bu sorunla karşı karşıya kaldı.

Hibrit sistem

El Norte de Castilla tarafından bildirildiği üzere, depozito yatırılması gaz arabanın motoruna bağlanan alternatif Orijinal yakıtın Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ile kullanılması (LPG’li) çıkartmayı almanın en kolay ve en ekonomik yolu olabilir EKO. Bu onaylı etiket, muayenenin tamamlanmasının ardından elde edilir. ITV ve taşıyıcılarının metropol alanına girmesine izin verir Barselona ve tüm bu yerleşim yerleri yönetimler uygulamaya karar vermesi ZBE onlara yollar.

Bunun maliyeti ayarbir şekilde yapılması gereken onaylı atölyearasında değişir 1.000 ve 2.000 euro. Aynı şekilde, en erişilebilir ağ geçidi olmasının yanı sıra ZBEOtogaza geçiş aynı zamanda özerklik araçlardan bin kilometredoğru olduğu varsayılabilecek şeylerle ekonomik tasarruf uzun vadeli.

Dönüşüm için gereksinimler

Alakalı haberler

Sıvılaştırılmış gaz sistemine dönüşümün her araç için uygun olmadığını belirtmek gerekir. Trafik Genel Müdürlüğü (DGT) kurulumunun şart olduğunu belirtir otogaz Sadece arabalarda izin veriliyor dizel den üretilmiştir 2006 Ve benzin den üretilmiştir 2001.

Ancak ECO etiketinin alınması süreci Trafik daha kısıtlayıcı olacak: yalnızca belirtilenlere erişebilecekler sertifikasyon tamamlayan araçlar geçiş ve en sonuncuyu yerine getirin EURO emisyonlarıkuruldu hafif vanlar Ve yolcu arabaları itibaren kayıtlı 2006ek olarak dizel araçlar Eylül ayından itibaren kayıtlı 2015.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir