Bunlar DGT’nin yayınladığı “yeni” trafik işaretleri

Trafik Genel Müdürlüğü (DGT) gününü kutladı Sevgililer Günü kendi yollarında. Festivalden yararlanılıyor Aşk Bu Salı günü gerçekleşen özerk organ, aşağıdakilerin bir derlemesini paylaştı: “nerede olduğunu söyleyen sürüş işaretleri”. Bu popüler ifade, bir kişi öyle göründüğünde kullanılır. doğru olanyani DGT bunu bazılarını hatırlamak için kullandı iyi uygulamalar dümende.

“Bu Sevgililer Günü’nde kendinize çok dikkat edin. yeşil bayraklarsürüş sırasında bunlar olumlu işaretler Orada sana ne söylüyorlar? Evet dır-dir. Zaten biliyorsunuz: o kişiye sadece aşık olmayın, Aşık olmak aynı zamanda kendi yolunda sorumlu Sürüş”, DGT şunu yazdı: Cıvıldamak.

Her şeyden önce güvenlik

Alakalı haberler

“Arabanın yanına gitmesine izin vermeyin. ilk buluşma“, “Bırak olsun iki kask böylece birlikte motosiklete binebilirsiniz” veya “Tek şey bu aralıklı ışıkların kullanılması” bunlardan bazılarıdır kullanılan ifadeler DGT tarafından bu konuda özel kampanya DGT’den.

Bu şekilde örgüt, sürücüler bir hızda dolaşmak ılımanunsurlarını sağlayın güvenlik Araçtaki diğer yolculara saygı gösterin veya molalar uzun araba yolculukları sırasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir