Büyük sızıntı! Samsung Galaxy S24 Ultra kamera yükseltmeleri ortaya çıktı; heyecanlanmaya değer mi?

Samsung’un Ocak 2024’te Samsung Galaxy S24 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve akıllı telefon etrafındaki söylentiler artmaya başladı. Yaklaşan Samsung akıllı telefonuyla ilgili heyecan, selefinin popüler optik yakınlaştırma özelliği nedeniyle çok popüler olması nedeniyle kamera özelliklerinin ne olacağı konusunda bir tartışma başlattı. Artık hayranlar, gelecekleri deneyimlemek için Galaxy S24 serisinin piyasaya sürülmesini bekliyor. En büyük sızıntıda, bir ihbarcı Samsung Galaxy S24 Ultra kamera yükseltmelerini ortaya çıkardı. Samsung’un yeni nesil S serisi akıllı telefonlar için neler planladığına göz atın.

Samsung Galaxy S24 Ultra kamera

Tom’s Guide raporuna göre Galaxy S24 Ultra’nın, Galaxy S23 Ultra’nın yükseltmesi olan 200 MP ana kameraya sahip olması bekleniyor. Ek olarak, ana kamera sensörünün daha büyük olması ve böylece net görüntüler için daha fazla ışık çekmesi bekleniyor.

Ultra geniş kamera açısından Galaxy S23 Ultra’ya da entegre edilen 12 MP’de aynı kalması bekleniyor ancak yeni nesil, yazılım yükseltmeleriyle daha iyi performans elde edebilir.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Ayrıca şunu okuyun: Samsung Galaxy S24 AI özelliklerinin düşmesini mi bekliyorsunuz? Az önce sızdırıldılar!

Şimdi Samsung S serisinin en ilgi çekici kısmı telefoto kamerasıydı ancak Samsung Galaxy S24 Ultra almayı planlayanlar için bir tür kötü haber var. Tom’s Guide, telefoto kamerada ufak bir değişiklik olduğunu ancak bunun iyi bir değişiklik olmadığını bildirdi. 3x optik zoomlu 10MP kamera ikilisinin aynı kalması bekleniyor ancak telefoto lens, daha yüksek 50MP sensör çözünürlüğüyle 10x’ten 5x’e düşürülebilir. Daha yüksek çözünürlük, daha keskin fotoğraflar çekilmesine yol açsa da, Samsung’un çok abartılı olan imzalı kamera özelliklerinden birinden ödün verme pahasına geliyor. Samsung’un telefoto kamerası diğer markalara, özellikle de Apple’a çok fazla rekabet sağladı.

Galaxy S24 Ultra selfie kamerası konusunda Samsung’un, yeni Galaxy S24 serisinin tamamında 12MP ön kamerayı koruması bekleniyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra kamerayla ilgili mevcut sızıntıyla birlikte, eğer doğruysa hayranlar daha düşük yakınlaştırma aralığı nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir, ancak tam olarak neler olup bittiği ancak telefon piyasaya sürüldüğünde netleşecek.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasındaki hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir