Fiziksel klavyeli iPhone? iPhone 14 Pro ve iPhone 15 Pro sahibiyseniz Clicks’in kılıfı vardır

Sıkıcı akıllı telefon tasarımınızı eğlenceli ve çekici hale getirmeyi seven biri misiniz? O zaman başka yere bakın. Bununla birlikte, iPhone’unuzu özellikle yazma konusunda daha kullanışlı bir cihaz haline getirmek istiyorsanız, Clicks’in CES 2024’te neleri tanıtacağına dair her şeyi öğrenin. Birleşik Krallık merkezli bir şirket olan Clicks, iPhone’u tanıtacak. iPhone’lar için BlackBerry telefonlarının eski günlerini anımsatan yeni bir yazma aksesuarı. iPhone aksesuarı, 9 Ocak 2024’te başlayacak CES 2024’te tanıtılacak. iPhone aksesuarı aslında fiziksel klavyeyle birlikte gelen bir telefon kılıfı. Evet, doğru duydunuz! Yeni iPhone fiziksel klavye kılıfıyla iPhone’u kullanmanın yeni bir yolunu deneyimleyebileceksiniz. Şu an itibariyle iPhone üç cihaz için mevcut; iPhone 14 Pro, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max. Clicks’in bu yeni iPhone kılıfıyla neler planladığını öğrenin.

Clicks’in yeni iPhone kılıfı

Bir Engadget raporuna göre Clicks, kullanıcılar eski güzel Blackberry günlerini yaşamak istediklerinde iPhone’a takılabilecek tam bir fiziksel klavye kılıfı sunuyor. Klavye kasanın alt kısmında konumlandırıldığından iPhone’un ekranını kaplamaz ancak kenarları diğer telefon kılıfları gibidir. Bununla birlikte, kasanın fiziksel klavyenin takıldığı uzatılmış bir alt kısmı var, bu da kullanıcıların daha hızlı ve daha doğru yazmasına ve ekranda her şeyi görmesine olanak tanıyacak.

Artık WhatsApp’tayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Kasa veya fiziksel klavye, iPhone’un şarj portu üzerinden bağlanabiliyor ancak Lightning Charge veya USB-C şarj portuyla uyumlu olup olmadığı belirtilmemiş veya iPhone modeline göre değişiklik gösterebiliyor. Kasanın klavyesinde ayrıca kullanıcılara karanlık veya gece koşullarında da yazma özgürlüğü verecek bir arka ışık bulunuyor. Kullanıcılar, fiziksel klavyeli iPhone kılıfıyla, tuş takımlı telefonların ilk günlerindeki gibi çeşitli telefon işlevleri arasında kolayca gezinebiliyor.

Clicks’in kurucusu Michael Fisher ve Kevin Michaluk şunları söyledi: “Düğmelerin tam olarak nasıl hissetmesi gerektiğinden klavye düzenine kadar her karar üzerinde çalıştık ve bunların iPhone kullanıcıları için sezgisel olmasını sağladık.”

Kasanın iki renk seçeneği mevcuttur: Clicks web sitesinde kontrol edebileceğiniz London Sky (Gri) ve BumbleBee (sarı).

Ayrıca bugün en çok konuşulan şu haberleri okuyun:

ChatGPT, Google Bard için tehlike mi?

Yapay zeka modellerinin ücretsiz sürümleri Büyük Teknolojiyi zorluyor ancak aynı zamanda bu devlere beklenenden daha fazla fayda sağlayabilir.

Bu makaledeki bazı ilginç ayrıntılar. Buradan kontrol edin.

Yapay Zeka Çağında İşler

LinkedIn’in COO’su Daniel Shapero, radikal değişim geçiren bir işgücü piyasasına giren Z kuşağı çalışanlarına yönelik tavsiyesi üzerine. Buraya dalın.

Uzay yarışı – milyarderlerin savaşı!

Jeff Bezos, Elon Musk’a karşı!

Vulcan roketi önümüzdeki hafta ilk kez havalandığında, Amazon’dan Jeff Bezos ve SpaceX’ten Elon Musk’un da aralarında bulunduğu çok sayıda milyarderin onu izleyeceği kesin. Burada ne olduğunu bilin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir