Honor Magic 6 Pro uydu iletişimini tanıtacak mı? Neyin açığa çıktığını kontrol edin

Honor, yakında çıkacak Magic 6 serisiyle akıllı telefon sektörünü heyecanlandırmaya hazırlanıyor. Honor’un amiral gemisi olan bu akıllı telefonu bir süredir bekleniyordu ve önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu akıllı telefon, Honor CEO’su Zhao Ming, akıllı telefonun uydu iletişim yetenekleri de dahil olmak üzere bazı ayrıntıları MyDrivers’a açıklayana kadar çeşitli spekülasyonlarla çevriliydi. Potansiyel olarak Magic 6 Pro veya Magic 6 Ultimate olarak isimlendirilen amiral gemisinin, çığır açan özellikleriyle kullanıcı deneyimini yeniden tanımlaması bekleniyor. CEO’nun neler açıkladığını öğrenmek için burayı kontrol edin:

Honor CEO’su neyi onayladı?

Notebookcheck tarafından hazırlanan bir rapora göre Honor CEO’su Zhao Ming, MyDrivers ile yaptığı röportaj sırasında Magic 6 Pro’nun bazı özelliklerini doğruladı.

Artık WhatsApp’tayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Onayladığı en dikkate değer yeniliklerden biri uydu iletişim yeteneklerinin entegrasyonudur. Bu özellik, kullanıcıların yalnızca uydu üzerinden acil durum aramaları yapmasına değil, aynı zamanda geleneksel mobil şebekeye ihtiyaç duymadan kısa mesaj göndermesine ve düzenli telefon görüşmeleri yapmasına da olanak tanıyacak. Zhao Ming, Honor’un bu teknolojiyi kendi bünyesinde geliştirdiğini ve piyasadaki en istikrarlı ve enerji açısından verimli uydu bağlantısını sağlayarak rakiplerini geride bıraktığını vurguladı. Deniz, çöl veya deprem gibi acil durumlar için uydu iletişimine odaklanılması, bu özelliğin potansiyel hayat kurtarıcı yönünün altını çiziyor.

Honor Magic 6 Pro’nun beklenen özellikleri

Honor Magic 6 Pro modelinin uydu bağlantısının ötesinde yükseltmelere sahip olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye ve 1/1,5 inç formatında sensöre sahip çığır açan 200 megapiksel periskop telefoto kameraya sahip olacağı söyleniyor.

Honor’un MagicOS 8.0’a entegre edilmiş cihaz içi üretken yapay zeka büyük dil modeli yetenekleriyle kullanıcı deneyimlerini geliştirmesi bekleniyor. Bu yapay zeka entegrasyonu, genel akıllı telefon deneyimini yükseltmeyi amaçlıyor.

Kameradan bahsedecek olursak Magic 6 serisine OmniVision’ın OV50K kamera sensörünün dahil edileceğine dair söylentiler var. Bu sensör, 1 inçlik büyük bir tabana sahip ve bu da onu sektördeki en büyük Çin sensörü yapıyor. Resmi lansmanın önümüzdeki yılın başlarında yapılması bekleniyor ve teknoloji meraklıları arasında heyecan yaratıyor.

Bir şey daha! HT Tech artık WhatsApp Kanallarında! Teknoloji dünyasından hiçbir haberi kaçırmamak için linke tıklayarak bizi takip edin. Tıklamak Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir