Huawei P70 serisi yükseltilmiş kamera ve yeni yonga setine sahip olacak! Uzman, satışları üçe katlayacak iyileştirmeler söylüyor

Çinli şirket Huawei, akıllı telefonlarına birinci sınıf teknoloji getirme konusundaki yeni yenilikçi fikirleriyle pazarda büyük beğeni topluyor. Son zamanlarda şirket, akıllı telefon alıcıları arasında heyecan yaratan şirket içi 5G çipini duyurdu. Artık Huawei P70 serisiyle şirketin, yeni bir yonga seti ile birlikte dünya çapında her zamankinden daha iyi kamera özellikleri sunma konusunda daha büyük planları var. Huawei’nin P70 serisini tanıtarak satışlarını nasıl artırmayı planladığını öğrenin.

Huawei P70 serisi satışları

TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo, Huawei’nin muhteşem P60 serisinden üç kat daha fazla P70 serisi birimi satmayı planladığını bildirdi. Raporlara göre P70, P70 Pro ve P70 Pro Art’ı içeren Huawei P70 serisinin, önceki modele kıyasla büyük yükseltmelerle 2024’ün ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu akıllı telefonlar, Samsung ve Apple gibi markalara zorlu bir rekabet ortamı sağlayan amiral gemisi serisinde tanıtılacak.

Ayrıca şunu okuyun: iPhone Çin satışları Huawei Mate 60’ın piyasaya sürülmesinden sonra etkilendi

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Analist, Huawei’nin yıllık büyümesinin yüzde 230’a kadar çıkabileceğini öngördü. Ayrıca P70 serisi yaklaşık 15 milyon adet satabilir, bu da P60 serisinden 4-5 milyon daha fazladır. Kuo, lansman talebi yüksek olmasa bile yine de 10-12 milyon adede kadar satış yapmayı başaracağını da öngördü.

Huawei P70 serisi yükseltmeleri

Huawei P70 serisinin rekabetçi yükseltmelerle birlikte yeni telefoto periskop lensi içerebileceği aktarılıyor. P70’in, kameranın geniş açılı bir görüş alanı yakalamasını sağlayacak 5P lens ve 1/3,6 inç telefoto sensöre sahip olması bekleniyor. P70 Pro sürümünün 1/2,5 inç sensörlü 6P zoom lense sahip olması bekleniyor.

P70 Pro Art modelinin, 1G6P olarak da adlandırılan tek cam ve altı plastik katmandan oluşan geniş bir kameraya sahip olacağı söylentileriyle diğer modellerden öne çıkması bekleniyor. Üst düzey lens üreticileri Largan ve Sunny Optical’ın kamera lensini Huawei’ye tedarik edeceği bildirildi. Yeni kamera özellikleriyle birlikte Huawei P70 serisinin, gelişmiş performans için 5G bağlantılı yeni Kirin yonga setlerine de sahip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir