İhbarcı, Apple iPhone SE 4 Dynamic Island’ın iPhone 16 benzeri tasarımla geleceğini söylüyor

Apple, yılın ilerleyen aylarında piyasaya sürülecek iPhone 16 serisinde çeşitli akıllı telefon projeleri üzerinde çalışıyor. Ayrıca şirket, iOS 18 güncellemesiyle yapay zeka çalışmalarını hızlandırıyor. Şimdi ise Apple’ın repertuarındaki en küçük iPhone olan ve 2025’te raflara çıkması beklenen iPhone SE 4’ün bazı yeni ve şık teknolojilerle donatılacağı söyleniyor. Yeni nesil iPhone SE’nin lansmanına oldukça uzak olsa da şimdiden sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Ancak iPhone SE 4’ün iPhone 16 benzeri tasarımla amiral gemisi özelliklerine sahip olması beklendiğinden mevcut sızıntı sizi şaşırtacak. Apple’ın orta sınıf pazarına neler getirmeyi planladığını öğrenin.

iPhone SE 4 özellikleri

Bildiğimiz gibi Apple iPhone SE serisi bütçe aralığında geliyor ve bu nedenle ana akım iPhone modellerine göre biraz daha düşük teknik özelliklere ve özelliklere sahip. Ancak iPhone SE 4 ile şirketin büyük planları olabilir. @MajinBuOfficial X adlı bir ihbarcıya göre postalamakYeni nesil iPhone SE, iPhone 14 Pro modellerinde ve iPhone 15 serisinin tamamında bulunan Dynamic Island özelliğine sahip olabilir. Daha önce iPhone’un kamera çentiğiyle geleceği söylenmişti ancak Apple planlarını değiştirmiş gibi görünüyor.

WhatsApp Kanallarındayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Tipster ayrıca iPhone SE 4’ün, iPhone 16 temel modeli için de söylentilere konu olan dikey arka kamera kurulumuyla gelebileceğini ortaya çıkardı. Gönderide, “iPhone SE, halen geliştirilmekte olan mevcut iPhone 16’ya çok benzer bir tasarıma sahip olabilir” denildi.

Ancak iPhone SE 4’te hap şeklinde bir kurulumda LED el fenerine sahip yalnızca bir kamera sensörü bulunabilir. Kaynak ayrıca söylentinin doğrulanmadığını ancak tahmin edilen bir değişiklik olduğunu söylüyor. Ayrıca ihbarcı, iPhone SE 4’ün boyutlarının iPhone XR modeliyle benzer olmasının beklendiğini de sözlerine ekledi.

iPhone SE 4’ün yukarıda belirtilen yükseltmelerinin sızıntılara ve spekülasyonlara dayandığını ve sonunda piyasaya sürülecek olanların çok farklı olabileceğini unutmayın. Yeni iPhone SE’nin lansmanına bir yıl kaldı ve herhangi bir somut spekülasyon yapmak için henüz çok erken.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir