ihtiyacınız olan her şeye sahip elektrikli bir minibüs

geçit Pazarın önde gelen markalarından biridir. Ticari Araçlar ve Onun minibüsler Bunları günlük yaşamlarında kullanan profesyoneller arasında oldukça popülerdirler. Bunun çok açık bir örneği, Ford Transit son yıllarda segmentinin en çok satan araçlarından biri olan Avrupa. Ve özellikle onun versiyonu gelenek (ara boy) kullanıcıların en çok güvendiği model olmuştur.

araç filosunun elektrifikasyonu ve yeni hareketlilik paradigmaları şu anlama geliyor: profesyoneller ihtiyaç Araçlar giderek daha işlevsel hale geliyor ve meydana gelen değişikliklere uyum sağlıyor. Şehirler gibi BarselonaÖrneğin, bu evrimi teşvik edecek ve bahis oynayan kullanıcılara fayda sağlayacak tedbirleri teşvik ettik. elektrikli araba: yapabilirler yeşil ve mavi alanlara ücretsiz parkdolaşın otobüs-HOV şeritleri şehrin herhangi bir yerinde veya herhangi bir gün ve herhangi bir zamanda kendi başınıza hareket edin Düşük Emisyon Bölgesi (ZBE)diğerleri arasında.

Profesyonellere sıfır emisyonlu, verimli bir araç sunmak ama aynı zamanda tüm özellikleriyle efsanevi performansAmerikan markası yeni ürününü piyasaya sürdü Ford E-Transit Özel, klasiği tamamen elektrikli bir minibüse dönüştüren tamamen yeniden tasarım Yeni nesil bağlantı ve üretkenlik büyük kahramanlar olarak.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Okumaya devam et!

Ford E-Transit Custom kaç kilometre otonomiye sahip?

Yeni Ford E-Transit Custom, iki motor Dizel bir aracın gücünü bir elektrik motorunda vaat eden. Özellikle Amerikan markasının popüler minibüsünün yeni elektrikli versiyonu iki güç seviyesine sahip: 136 beygir (100kW) ve 217 hp (160 kW) ve 414 Nm tork.

Bütün bunları vazgeçmeden özerklik. Pilleri sayesinde 400 volt ve 74 kWh yararlı, E-Transit Gümrük geçebilir Tek şarjla 380 km. Ford’un yeni elektrikli minibüsü, 125 kW hızlı şarj (DC) ve bir 11 kW yerleşik şarj cihazı alternatif yük.

Bu güçler sayesinde Ford E-Transit Custom elektrikli versiyonunda Maksimum iki tona kadar çekme ve kabinde 1.100 kg’a kadar yük taşıma kapasitesi. Şüphesiz profesyonellerin günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları bir şey. Sizi hiçbir şeyden vazgeçmeye zorlamayan elektrikli bir minibüs.

E-Transit Gümrük hangi özelliklere sahiptir?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Ford, minibüsü bir arabaya dönüştürmek amacıyla bağlantı ve üretkenliği ön planda tutan bir yeniden tasarımı tercih etti. dört tekerlek üzerinde ofis. Ford E-Transit Custom hangi özelliklere sahip?

Yeniden tasarım, teknoloji ve güvenlik

Transit Custom’ın yeniden tasarımında aldığı iyileştirmelerden biri de oranları oldu. Kabine erişimi kolaylaştırmak ve ön koltukların genişliği boyunca hareket etmek için zemin alçaltıldı. Minibüsün dış görünümüne bakıldığında ön kısmı dikkat çekiyor. E-Transit Custom’ın farları, kaputun üzerinden geçen bir LED şerit aracılığıyla bağlanır. Tüm bunlara ek olarak oldukça dikkat çekici olan trapez ön ızgarası da bulunuyor.

Ayrıca araca yalnızca uzaktan kumandayla yaklaşmanızı sağlayan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine de sahiptir. Ayrıca, destekli park etme veya bölünmüş ekranlı 360 derecelik kamera gibi sürücü destek teknolojileri de dikkat çekicidir.

Tüm aletlerinizi jeneratör olmadan takın

Kamuya açık yollarda çalışmanız ve aletleri ışığa bağlamanız mı gerekiyor? Elbette bir profesyonel olarak bu sorunla binlerce kez karşılaştınız. E-Transit Custom’ın elektriksel olarak yeniden tasarlanması, teknoloji sayesinde bu soruna son veriyor Yerleşik Pro Güç.

Bu sistemle minibüs, E-Transit Custom’ın sahip olduğu ve elektrik sağlayan elektrik prizlerine ışıkları, bilgisayarları veya herhangi bir aleti takabileceğiniz temiz bir enerji kaynağı haline gelir. 2,3 kW güç. Ve hayır, pil tüketimi konusunda endişelenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan maksimum özerkliği seçecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Ford Pro: verimliliği artıran yazılım

E-Transit Custom, bir dizi akıllı yazılım uygulamasına ve aşağıdakiler gibi diğer filo yönetim araçlarına sahiptir: Ford Pro™ Telematik ve FordPass Proaracın çalışma süresini artırmaya ve iş üretkenliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Dört tekerlekli bir ofis

Bağlantı alanında, Amerikan markasından yeni elektrikli minibüs Yeni modemiyle geliştirilmiş 5G bağlantısına sahip Ford SYNC 4, cep telefonuyla kusursuz entegrasyon, 13″ dokunmatik ekran, sesli asistan ve gerçek zamanlı trafik güncellemelerine sahip.

Ancak buna ek olarak E-Transit Gümrük ek USB bağlantıları, koltuklardaki cihazları saklamak için bölmeler ve bir yenilikçi direksiyon fonksiyonu. İkincisi, dizüstü bilgisayarınızla çalışabileceğiniz veya sadece öğle yemeği yiyebileceğiniz bir masa olarak kullanmak için onu eğmenize olanak tanır.

Barselona’da Ford E-Transit Custom’ı nereden satın alabilirim?

Transit Custom’ın yeniden tasarımında elektrikli versiyonun ötesinde, plug-in hibrit versiyonu (PHEV) ve ECOBLUE Dizel de bulunuyor. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, Barselona ilindeki Romacar ABS bayilerinden herhangi birine gidebilirsiniz (Calle Potosí, Sant Boi, Sant Just Desvern ve Molins de Rei’deki yeni Transit Merkezi), burada size mevcut seçenekler hakkında tavsiyelerde bulunacaklardır. teklifler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir