Infinix Smart 8 HD yakında piyasaya sürülecek; yeni ‘Magic Ring’ çentiğine sahip olacak

Infinix hayranları, Smart 7 Serisinin halefi olan yeni Infinix Smart 8 HD hakkında çok şey duyuyor. Marka, yeni nesil Infinix akıllı telefonlarıyla ilgili heyecanı yüksek tutmak için iPhone benzeri Dynamic Island’ı sergileyen yenilikçi bir akıllı telefon tasarımını ortaya çıkardı. Infinix, tüketicilerin alışık olduğu statik çentik için önemli bir yükseltme olan yeni çentiğe “Magic Ring” adını veriyor. Akıllı telefon markası ayrıca alıcının ilgisini çekebilecek birkaç işlevselliğini de açıkladı. Infinix Smart 8 HD Magic Ring’in kullanıcılar için neler sunduğuna göz atın.

Infinix Smart 8 HD Sihirli Yüzük

Infinix, akıllı telefona Magic Ring’in eklenmesiyle Smart 8 HD’nin yeni tasarım yükseltmesini tanıttı. Smart 8 serisindeki Magic Ring, 6K altı segmentinde dinamik ve genişletilebilir bir çentik özelliği sunuyor. Infinix, Magic Ring işlevlerinin akıllı telefonlarındaki kişiselleştirmeyi geliştirmek için yüz tanıma kilidi, arka planda çağrı yönetimi, şarj animasyonları ve şarj tamamlama hatırlatıcılarını içereceğini açıkladı.

Ayrıca şunu okuyun: Infinix GT 10 Pro incelemesi: Göz alıcı oyun akıllı telefonu

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Magic Ring, akıllı seriye yeni eklenen bir üründür ve önceki modele göre önemli bir yükseltmedir. Marka, yaklaşmakta olan Infinix Smart 8 HD akıllı telefon hakkında daha fazla açıklama yapmadı ancak yeni tasarım özelliği, iPhone 15’in Dynamic Island’ına benzemesi nedeniyle birçok müşterinin ilgisini çekebilir.

Infinix Smart 8 HD’nin 8 Aralık 2023’te görücüye çıkacağı ve bu tarihte akıllı telefonun teknik özelliklerinin, özelliklerinin ve tasarımıyla ilgili daha fazlasının açıklanacağı bildiriliyor. O zamana kadar alıcıların yeni Infinix akıllı telefonunun piyasaya sürülmesi için birkaç gün daha beklemesi gerekecek.

Infinix Smart 7 HD uygun bir bütçe aralığında satışa sunuldu ancak yeni nesil için işlemci, kamera, tasarım gibi temel özelliklere göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Infinix yakın zamanda yeşil, sarı/altın ve gri renkte sunulan akıllı telefon renk seçeneklerinin de tanıtımını yaptı. postalamak “Size en fazla özellik yüklü ve şık akıllı telefonu getiriyoruz. Heyecan gerçek bir şey!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir