iPhone 15’in fiyatı yüzde 10 düştü! Nab indirimleri, takas teklifleri ve daha fazlası

iPhone 15 serisi Eylül 2023’te tanıtıldı ve başlangıçta iPhone 15 Pro modelleri tüm ilgiyi toplasa da vanilyalı iPhone 15 de oldukça kazanan oldu. Selefine göre çeşitli yükseltmeler sunuyor ve Apple’ın ilk kez 2022’de iPhone 14 Pro serisiyle tanıttığı şık Dynamic Island’ı içeriyor. Yani, yeni bir akıllı telefona yükseltme yapmak istiyorsanız ve harcama yapmadan Apple ekosistemine girmek istiyorsanız bir servet, o zaman iPhone 15 harika bir seçenek. Ve şimdi akıllı telefonlarda Amazon’un sunduğu harika bir teklif var ve indirimlerden, değişim tekliflerinden ve daha fazlasından yararlanın.

iPhone 15 fiyat düşüşü

B0CHX2F5QT-1

iPhone 15’in 128 GB’lık versiyonu orijinal olarak Rs’de fiyatlandırılmıştır. Amazon’da 79900, bu bir akıllı telefon için ödenecek premium fiyattır. Ancak e-ticaret platformunda büyük indirimlerle sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Amazon, iPhone 15’te yüzde 10’luk bir ilk indirim uyguladı ve bu, akıllı telefonun fiyatını yalnızca Rs’ye düşürdü. 71990. Bu nedenle Rs indirimli olarak alabilirsiniz. 7910. Ek olarak alıcılar, iPhone 15’in fiyatını daha da aşağı çekmek için geçerli olan diğer banka ve döviz tekliflerinden de yararlanabilirler.

Diğer teklifler

Amazon Rs’ye kadar teklif veriyor. Eski akıllı telefonunuzu iPhone 15 karşılığında takas ederseniz 27000 indirim. İndirimli tutarın, eski akıllı telefonunuzun modeline ve durumuna ve ayrıca bölgenizdeki değişim teklifinin kullanılabilirliğine bağlı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, kontrol etmek için alan PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Değişim teklifleri, yalnızca satın aldığınız cihazın maliyetini düşürmekle kalmayıp, aynı zamanda karbon ayak izinizi de azaltıp e-atığı en aza indirmenize yardımcı olduğundan faydalıdır.

Takas teklifinin yanı sıra müşterilere Rs’ye kadar yüzde 7,5 indirim de sağlanabiliyor. Diğer banka tekliflerinin yanı sıra IDFC FIRST Bank Kredi Kartı EMI işlemlerinde 1500. Tutarın tamamını tek seferde ödemekten kaçınmak istiyorsanız, ücretsiz EMI seçenekleri de mevcuttur.

Ayrıca bugün en çok konuşulan şu haberleri okuyun:

Elon Musk’un Neuralink Sorunları Bitti mi? Neuralink’in zorlukları henüz bitmedi. Bir cihazın insana implante edilmesi, rakipler, mali engeller ve etik ikilemlerle dolu onlarca yıldır süren bir klinik projenin sadece başlangıcıdır. Bununla ilgili her şeyi buradan okuyun.

Siber Suçlular Deepfake Video Dolandırıcılığını Başardı!Hong Kong polisi Pazar günü, şehirde türünün ilk vakalarından birinde, dolandırıcıların deepfake teknolojisini kullanarak üst düzey yöneticileri taklit ederek çok uluslu bir firmayı 26 milyon dolar kadar kandırdığını söyledi. Bunu nasıl yaptıklarını bilin.

Sosyal Medya İnceleniyor! Facebook Kurucusu Mark Zuckerberg, internette istismar edilen çocukların ailelerinden özür diledi. Ama bu yeterli değil. İşte ABD’deki yasa yapıcıların sosyal medya şirketlerini şimdi yapmaya zorlaması gereken şey: Buraya dalın.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayınBurada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir