iPhone katlanabilir özelliği 2024’te mi piyasaya sürülecek? Uzmanlar Apple tarihindeki en büyük değişiklik hakkında neler söyledi?

Yıllar boyunca Samsung, Google, Motorola, Oppo ve daha birçok lider akıllı telefon markasının çeşitli yenilikçi katlanabilir ürünlerini gördük. Ancak Apple henüz katlanabilir pazara girmedi ancak bunun nasıl ve ne zaman olacağı bilinmiyor. Samsung, 6. nesil katlanabilir ve çevrilebilir akıllı telefonları üzerinde çalışırken, Apple’ın da iPad ve iPhone için katlanabilir ekran üretimine başlamaya hazır olduğu bildiriliyor. Daha önceki çeşitli raporlar, Apple’ın iPhone Flip’i 2024’te duyurabileceğini iddia ediyordu. Artık 2024’e girmek için sadece birkaç günümüz kaldı ve uzmanların, Apple’ın katlanabilir iPhone’u pazara sunma planı hakkında söyleyecekleri vardı.

iPhone katlanabilir özelliği 2024’te mi piyasaya sürülecek?

Tom’s Guide raporuna göre Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın ilk katlanabilir cihazının 2025’e kadar piyasaya sürülmeyebileceğini ortaya çıkardı. Kuo, “Apple’ın ilk katlanabilir ürününü en erken 2025’te piyasaya sürebileceğini tahmin ediyorum ki bu katlanabilir iPad olabilir. veya iPad ve iPhone’un bir melezi.” Ancak Kuo’nun iPad katlanabilir veya iPhone katlanabilir konusunda da öngörüsü belirsiz görünüyor. Daha önce Samsung ve LG’den Apple iPad için katlanabilir ekran geliştirmelerinin istendiğini bildirmiştik ancak daha fazla bilgi açıklanmadı.

Artık WhatsApp’tayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Şimdi, Revengnus adında bir ihbarcı bir X paylaştı postalamak “Apple’ın ilk katlanabilir ürünü”nün 2027 yılına kadar tanıtılmayacağını söyleyen kaynak, ayrıca Apple’ın katlanabilir iPad’i için 20,25 inçlik katlanabilir ekran geliştirmeye çalıştığını da sözlerine ekledi. Ayrıca Apple’ın katlanabilir ürünlerini daha büyük bir kitleye sunmadan önce daha küçük bir pazarda test edebileceği de söylentiler arasında. Dolayısıyla bu durum, 2024 yılında iPhone flip veya Apple katlanabilir cihaz göremeyeceğimiz iddiasını da destekliyor.

Ancak Apple hayranları, Apple’ın yeni yenilikleri ve ürünleri konusunda oldukça gizli davrandığını ve halihazırda ofisinde çeşitli flip veya katlanabilir ürünleri test ediyor olabileceğini ancak şu an itibariyle Apple’ın katlanabilir cihazlarını piyasada hiçbir zaman göremeyebileceğimizi unutmamalı. yakında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir