İşte bu yıl fiyatı düşen yollar

30 Ocak – 31 Aralık 2024 tarihleri ​​arasında, yolculuklar ücretli otoyolların AP-41(Madrid-Toledo), R-5 (Madrid-Navalcarnero), R-2 (Madrid – Guadalajara), bağlantı arasında R-2 ve A-2 ve geçiş ücreti Guadalajara KuzeyDaha çok olacak ekonomik bir dizi lansmanı sayesinde ikramiyeler.

Devlet karar verdi Başlangıç A kurtarma planı Hali hazırda mevcut olan bu karayollarının sık rastlanmayanonları canlandırmak ve yardım etmek tıkanıklığı giderme çevresindeki yollardan. Bu proje aynı zamanda şunları da destekliyor: gelişim arasında güvenlik daha fazla trafiğe sahip olarak Merak etme ana yollarda. Başlangıçta bu plan 2024’e kadar bitse de, Durum kadar bu yeni anlaşmayı uzatmayı planlıyor 2030.

Daha az kullanılan yollar

Bu yolların bir özelliği var kayıt çok Düşük Araçların etrafındakilerle karşılaştırırsak. AP-412021’de Ortalama Günlük Yoğunluk (ADI) yalnızca 1.500 araç güncel. Aynı koridorda A-422021’de ise tamamen zıt rakamlar ortaya çıktı. Toledo ile Madrid’i birbirine bağlayan bu otoyol, dolaşım günlük 88.585 araç.

Alakalı haberler

Bu yüzden devlet gerekli görüyor cesaretlendirmek bu yolların kullanılması azaltmak önemli ölçüde tıkanıklık. Bu tedbiri gerçekleştirmek için bonus O 100% arasında seyahat geri için pazartesiden cumaya Tümü the Araçlar otobüs ve minibüsler hariç, aynı taşımalar için ayın onuncu seferine ek olarak.

İçin genişletmek geçiş ücreti kullanımı R-2 bir de bonus olacak toplam tutar güzergah üzerindeki geçiş ücreti bağlamak A-2 ile R-2 ve Geçiş ücreti Her türlü araç için Guadalajara Norte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir