ITV gaz testini geçeceğiniz hile bu şekilde çalışır

Teknik Araç Muayenesi (ITV) den oluşur revizyon Sürücülerin arabayı farklı testlere tabi tuttuğu, böylece bir çalışanın onaylı doğru çalışmasını onaylayın. En çok korkulanözellikle araç sahipleri tarafından antikorada gazlar.

Bu prosedür, kısa bir analizden oluşur. kirlilik önleyici sistemler araca entegre edilmiştir. Bu nedenle müfettiş farklı kontroller yapar. parametreler ve bunları standartta belirlenen limitlerle karşılaştırır. kanunlar otomobiller için farklı olan homologasyon dizel bunu kullananlar için benzin.

Daha fazla enjeksiyon, daha az emisyon

Alakalı haberler

Özel dergi Auto Bild’in haberine göre, emisyonları azaltmanın püf noktası karbonmonoksit (CO) daha büyük bir süreçten geçer gereklilik motora. Etkinleştirilmesi yoluyla elektrik sistemleri trafiğe ek olarak radyo veya ışıklar gibi kısa dişliler (daha fazla devir), enjekte edildi daha fazla yakıt silindirlerde ve dolayısıyla daha fazla gaz akışı.

Yani bir tamamlama kısa bilgi Bu özelliklerin revizyondan önce rotası, yanma sağlanacak daha temiz. Ancak bu hilenin başarıya ulaşacağını belirtmek gerekir. farklılıklar Motorun normal çalışmasına göre minimum, dolayısıyla en fazla sorumlu Her zaman kirlilik önleyici sistemlere sahip olmayı gerektirir onaylı ve doğru işlemi gerçekleştirin Bakım araç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir