Katlanabilirler gibi, ancak yüksek fiyat bir sonuç mu? Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Z Fold 6 gelebilir

Samsung, 2023 yılında Galaxy Z Fold ve Flip akıllı telefonlarının 5. neslini duyurmuştu ancak fiyatı, Çinli markaların katlanabilir modellerine göre oldukça yüksekti. Gelişmeyi ve rekabeti göz önünde bulundurarak Samsung’un, Galaxy Z Fold 5’e kıyasla daha şık ve daha ince bir gövdeye sahip giriş seviyesi Galaxy Z Fold 6’yı getirebileceği söylentileri var. Bu da daha ucuz ve daha uygun fiyatlı bir model görebileceğimizi gösteriyor. Galaxy Z Fold 6’nın önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek versiyonu. Samsung’un katlanabilir planları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Giriş seviyesi Samsung Galaxy Z Fold 6 hakkında

Elec raporuna göre Samsung, Çin katlanabilir pazarına hakim olmak için Samsung Galaxy Z Fold 6’nın daha ucuz bir versiyonunu getirebilir. Galaxy Z Fold 5 dikkat çekerken fiyat etiketi çok daha yüksekti ve bu da onu orta sınıf akıllı telefon topluluğu için daha az erişilebilir hale getiriyordu. Oppo, Xiaomi, HONOR gibi diğer markalar ve diğer Çinli şirketler uygun fiyatlarla yenilikçi katlanabilir cihazlar sunarken, Samsung’un da giriş seviyesi Samsung Galaxy Z Fold 6’yı getirerek aynı şeyi yapmaya çalıştığı bildiriliyor.

WhatsApp Kanallarındayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Ayrıca kaynak, farklı katlanabilir telefonların teknik özelliklerinin karşılaştırmasını gösteren bir tablo da paylaştı. Grafikte Samsung Galaxy Z Fold 5’in en kalın akıllı telefon olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle Samsung, yeni katlanabilir serisinin daha şık bir versiyonunu da tanıtmayı planlıyor olabilir. Ancak Samsung, akıllı telefon sektörünün çöküşü nedeniyle giriş seviyesi katlanabilir bir cihazı piyasaya sürerken çok sayıda zorlukla karşılaşabilir ve bu da şirketin satışların durgunlaşmasından endişe etmesine neden olabilir.

Samsung, giriş seviyesi katlanabilir pazarına girerse 2024’ün ikinci yarısında Galaxy Z Fold 6’yı göreceğiz ancak şimdilik bu tamamen varsayımda ve Samsung, planları hakkında herhangi bir şey paylaşmadı. Ancak Android Authority, Samsung’un Mobil Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Drew Blackard’ın şu sözlerini aktardı: “Samsung’un katlanabilir cihazlarının fiyatları eninde sonunda düşecektir ancak onlar iyileştirmelere daha çok odaklanıyorlar.”

Ayrıca bugünün en önemli hikayelerini okuyun:

Bozuk Yapay Zekayı Düzeltmek! RagaAI, yapay zeka sistemlerindeki kusurları teşhis etmeyi ve düzeltmeyi amaçlayan ve yapay zeka patlaması sırasında güvenlik ve güvenilirliğe artan vurguya yanıt veren bir araç geliştirmek için finansman sağladı. Dalış Burada.

Büyük Teknoloji SmallBiz’i Yapay Zeka Gücüyle Güçlendiriyor! Üretken yapay zeka yazılımlarının akışı küçük işletmeleri dönüştürüyor. Ve Microsoft gibi Büyük Teknoloji uzmanları buna öncülük ediyor. Microsoft’un burada ne yaptığını bilin.

Sağlık Takibi Teknoloji Yarışı! Samsung, noninvazif kan şekeri monitörü ve sürekli kan basıncı kontrolünün geliştirilmesini araştırıyor ve Apple ile olan yarışında gözünü iddialı sağlık hizmetleri hedeflerine dikiyor. Buraya atla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir