Mazda bayi karlılığı 2022’de %3,3’e ulaştı

Markanın iyi sonuçları Mazda 2022 mali yılı, müşterilerinin tüm departmanlardaki memnuniyet ve sadakat düzeyinin yanı sıra müşteriye sundukları rekabetçi ürün ve hizmet yelpazesinin başarısının bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır: Fleksiyon (esnek satın alma), kiralama, Mazda Selected, Mazda Sigorta ve Garantili Kalite aracılığıyla kaliteli ikinci el araç.

Marka, kullanıcılarına gönül rahatlığı ve memnuniyet sunmak amacıyla, geçtiğimiz yılın Eylül ayında fabrika garantisinin altı yıl veya 150.000 km’ye kadar uzatıldığını ve yedek bir otomobilin bulunmasını garanti eden Mazda Benzersiz Deneyim programını duyurdu. bakımında, yıkanmış arabanın tamirden sonra teslim edilmesi veya mekanik işlemlerde en iyi garantili fiyat gibi avantajların yanı sıra.

Sürdürülebilirliğe bahis yapın

Mazda, elektrifikasyona ve emisyonların azaltılmasına odaklanmaya devam ediyor ve 2023’te İspanya’da kayıtlı Mazda’ların %95’i ECO veya SIFIR etiketiyle Hibrit, Plug-in Hibrit veya Elektrikli olacak; 2022’de İspanya pazarındaki ortalama ise %39’du. .

Ana hedeflerden biri, küresel ısınmaya karşı koymak ve gezegenin doğal güzelliğini gelecek nesiller için korumak için aracın kullanım ömrü boyunca CO2 emisyonlarını azaltmaktır. Böylece, sürdürülebilir ve güvenli kentsel mobilite çözümleri aracılığıyla özgün sürüş keyfi sunan otomobiller yaratarak herkesin refahının artırılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Otomobillerin elektrifikasyonu önümüzdeki yıllarda emisyonların azaltılmasında temel bir rol oynayacak. Elektriğin yenilenebilir kaynaklardan elde edilmesi arttıkça, temiz elektrik üretiminin daha yüksek olduğu ülkelerde, hibrit ve elektrikli araçlar sürdürülebilir hareketlilik için mükemmel alternatifler haline geliyor.

Ağ Servisleri

Alakalı haberler

Bu strateji Öte yandan Mazda ağında 66 bayi, 91 satış noktası ve 100’den fazla yetkili servisin yanı sıra İspanya ve Portekiz için yedek parça dağıtımına yönelik bir depo bulunmaktadır.

Hiroşima markası bu yıl piyasaya çıkıyor dört yeni model: Mazda CX-60 48v M Hybrid Boost sistemine ve yalnızca 5 litre tüketim elde etmesine ve ECO etiketine erişmesine olanak tanıyan devrim niteliğindeki DCPCI teknolojisine sahip 6 silindirli sıralı dizel. Ayrıca ECO etiketli Mazda CX-5 M Hybrid, elektrik jeneratörü görevi gören döner motora sahip Mazda MX-30 R-EV Plug-in Hybrid de 600Km’nin üzerinde menzil sunuyor. ve Mazda CX-80 Yedi yolcu için üç sıra koltuklu olan bu araç gelecek yıl gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir