Muayene sınavını başarıyla geçmek için arabanızdaki bu gizli düğmeye basın

kanıt Ve Gereksinimler Teknik Araç Muayenesinden geçmek için gerekli (Muayene) varsaymak zorunda değilsiniz sorun bazıları sürücüler için, ancak bazı kısımlar dikkate alınmadan bakış açıları sonunda gerçek olabilir süvari.

Teşhisin ötesinde OBD bağlantı noktasıtestlerden sorumlu olan elektronikveya gözden geçirilmesi dokümantasyonbaşka harikalar da var engeller elde ederken sertifika dolaşabilmemizi sağlamak için yasal olarak söz konusu araçla. Bunun içinde Ölçek kullanıcılar tarafından o kadar korkuluyor ki emisyon testi. Neyse ki bir (veya birkaç) tane vargizli düğmehangisi olabilir çözüm her türlü soruna.

Daha fazla enjeksiyon, daha az emisyon

Alakalı haberler

Özel portal Diariomotor tarafından bildirildiği üzere, düğmeler tüketen tüm sistemleri etkinleştiren elektrik Bu gereksinimin karşılanması alternatör arabadan arabaya pervane. Ancak dönüş hızı çok yüksek olduğu için devamlıbu sürecin sonucu şudur: santral motor yönetim sistemi daha fazla güce ulaşmanın en iyi yolunu seçer; enjekte etmek daha fazla yakıt.

Bu şekilde ortaya çıkan şey, yanma daha zengindir ve bu nedenle açığa çıkan gazlar daha temiz. Bu bir yöntemdir benzer motor açıldığında aracın kullandığı İlk kez bugün. Şunu da belirtmek gerekir ki, bu doğru olsa da israf edecek az miktarda yakıtbu şunu işaretleyebilir: fark üstesinden gelmeye gelince Muayene.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir