Repsol benzin istasyonlarında 72 Euro’ya varan yeni indirim: bunu elde etmenin püf noktası

Yükselişi fiyat arasında yakıtlar sürenin bitiminden sonra bonus tarafından uygulanan 20 kuruş Devlet sonuna kadar 2022 büyük petrol şirketlerini sürdürmeye zorladı indirimler diğer tekliflerin yanı sıra fiyatlarına göre yeni satışlar.

Bu durumuda repsolİspanyol çokuluslu şirketi uygulamaya başladı kesinti başından sonuna kadar 72 euro gerçekleştirilen yakıt ikmallerinde servis istasyonları. Fiyattaki bu düşüş enerji şirketi ile şirket arasındaki birliktelikten kaynaklanmaktadır. SAMSUNGsunmaya çalışan ayrıcalıklı avantajlar müşterilerine. Bu nedenle satın alan kişiler bilgisayar herhangi biri cep telefonu Güney Koreli marka bu ödülü alacak indirim bahsedilen, bu aynı zamanda elektrik faturalarını karşılamak için de kullanılabilir. ışık herhangi biri gaz.

Waylet uygulaması

Alakalı haberler

faydalanıcılar Bu teklifin şu özelliklere sahip olması gerekir: Waylet ‘uygulaması’ mobil cihazlarında. Giriş yaptığınızda sekmeye erişmeniz gerekir ‘Repsol Daha Fazla’ ve oraya vardığınızda seçeneğe tıklayın ‘En sevdiğiniz markalardan alışveriş yapın ve tasarruf edin’işaretin bulunacağı yer SAMSUNG ve karşılık gelen kuponlar onun için yakıt ikmali veya ödenmesi faturalar.

Ödeme yapmanızı sağlayan söz konusu uygulama kasaya girmeden Repsol benzin istasyonlarında veya araçları şarj edin elektrikseldiğerlerinde de kabul edilir 4.400 gibi dükkanlar İngiliz Mahkemesi herhangi biri Burger kralı. Aynı şekilde, sonunda açıklandığı gibi 2022tarafından yönetilen petrol şirketi Josu Jon Imaz devam edecek Nisan indiriminiz 10 sent kullanıcılar için litre yakıt başına Waylet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir