Samsung Galaxy S24 serisi BÜYÜK oyun özelliğine sahip olacak; Oyunculara nasıl yardımcı olacağını bilin

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğine yalnızca bir hafta kala heyecan tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu yıl Samsung, lansman mekanını yine Güney Kore’deki genel merkezinden San Jose, Kaliforniya’ya kaydırdı. Galaxy Unpacked Etkinliğinin öne çıkan özelliğinin, Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra olmak üzere 3 farklı model içeren amiral gemisi Samsung Galaxy S24 serisinin lansmanı olması bekleniyor. Tanıtıma sadece bir hafta kala Samsung Galaxy S24 sızıntıları hızla yüzeye çıkıyor. Yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S24 serisinin büyük bir özelliği olan daha büyük bir buhar odası nedeniyle oyuncuların ilgisini çekebileceğini öne sürüyor. İşte her şey burada.

Samsung Galaxy S24 sızıntısı: Kartlarda daha büyük buhar odası

bir X’te postalamakTipster Tarun Vats, yakında çıkacak olan Samsung Galaxy S24 serisinin daha iyi soğutma performansı sağlayacak daha büyük buhar odalarına sahip olacağını öne sürdü. Teorik olarak bu, Galaxy S24’ün daha hızlı soğumasına ve performansının zirvede kalmasına olanak tanıyacak. Samsung Galaxy S24’ün önceki modele göre 1,5 kat daha büyük bir buhar odasına sahip olacağı öne sürülürken, S24 Plus’ın 1,6 kat daha büyük olacağı bildiriliyor. Bu arada, üst düzey Samsung Galaxy S24 Ultra, Samsung Galaxy S23 Ultra’dan 1,9 kat daha büyük bir buhar odasına sahip olabilir.

Akıllı telefonlar uzun ve yoğun oyun oturumlarından sonra ısınma eğiliminde olduğundan, bu özellik özellikle oyunculara hitap edebilir. Söylenti, X’te S24 lansmanının sunum slaytlarını yayınlayan başka bir ihbarcının sızıntısıyla destekleniyor. Slaytlardan birinde ayrıca 1,9 kat daha büyük bir buhar odası belirtiliyor.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Samsung Galaxy S24, S24 Plus: Tüm söylentiler

WinFuture tarafından sızdırılan teknik özelliklere göre, vanilya Galaxy S24 modelleri, daha önce üst seviye Ultra akıllı telefona özel olan 1Hz yenileme hızına sahip büyük bir özelliğe sahip olabilir. Siyah, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı renk seçenekleri. Bazı söylentiler, bu iki akıllı telefonun ABD’de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağını, diğer bölgelerde ise Exynos 2400 SOC ile geleceğinden bahsetti. Başka bir söylenti, temel model ve Plus modelinin bunun yerine Snapdragon 8 Gen 2’nin optimize edilmiş bir versiyonunu içerebileceğini söylüyor.

Bu arada, amiral gemisi Samsung Galaxy S24 Ultra’nın rakibi iPhone 15 Pro ile eşleşecek şekilde titanyum çerçeveye sahip olabileceği yönünde bir söylenti ortaya çıktı. Ayrıca daha düz bir ekrana, daha hızlı bir yonga setine ve yükseltilmiş 50MP 5x telefoto kameraya da sahip olabilir.

Ayrıca şu önemli hikayeleri okuyun:

Çağların AI Dövüşü! Dünya Ekonomik Forumu, yanlış ve yanıltıcı bilgilerin, demokrasiyi aşındırmakla tehdit eden son teknoloji yapay zeka ile güçlendirildiğini söyledi. Bu makaledeki bazı ilginç ayrıntılar. Buradan kontrol edin.

ChatGPT-Maker NYT’ye karşı! New York federal mahkemesindeki bir dizi dava, ChatGPT ve diğer AI ürünlerinin geleceğini test edecek. Bununla ilgili her şeyi burada okuyun.

Süit Hayatı! Şef benzeri robotlar, Yapay zeka destekli cihazlar ve diğer yüksek teknolojili mutfak aletleri, insanların kendileri için yemek pişirmesine veya içecekleri karıştırmasına gerek olmadığı sözünü veriyor. İçeri girin ve burada neler olduğunu görün.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir