Samsung Galaxy S24 Ultra, titanyum çerçeveyle yüzde 56 daha güçlü gövdeye kavuşacak; ihbarcı diyor

Samsung Galaxy S24 serisinin lansmanı yaklaştıkça akıllı telefon hakkındaki söylentiler ve sızıntılar da artıyor. Bu nedenle, alıcıların yakında çıkacak akıllı telefonda nelerin bulunabileceğine dair bir fikri var. Yakın zamanda yapılan bir sızıntıda, bir ihbarcı, Samsung Galaxy S24 Ultra’nın titanyum çerçevesi ve geliştirilmiş Gorilla Glass nedeniyle önceki modele göre yüzde 56 daha güçlü olmasının beklendiğini ortaya çıkardı. Samsung’un yeni nesil S serisi akıllı telefonlar için neler planladığını öğrenin.

Samsung Galaxy S24 Ultra daha sert gövdeyle

Ahmed Qwaider adında bir ihbarcı şunu paylaştı: postalamak X’te (eski adıyla Twitter), Samsung Galaxy S24 Ultra’nın titanyum çerçevesinin Armor Aluminium’dan yüzde 56 daha sert olacağını söylüyor. Alüminyum çerçeve Galaxy S22 Ultra ve Galaxy S23 Ultra’da bulunuyor. Ancak şimdi Samsung, gelecek nesli için yeni bir çerçeve benimsedi. Son zamanlarda Apple, her zamankinden daha güçlü olduğunu iddia eden iPhone 15 Pro serisinde titanyum çerçeveyi de benimsedi.

Samsung Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus’ın da titanyum çerçeveye sahip olacağına dair herhangi bir iddianın bulunmadığını belirtelim. Ayrıca Galaxy S24 Ultra’nın Gorilla Glass Victus 2’nin yükseltilmiş bir versiyonuna sahip olacağı da söylentiler arasında. Akıllı telefonun, akıllı telefonu Galaxy S23 Ultra’dan daha güçlü hale getiren Gorilla Glass Armor ekran korumasıyla gelmesi bekleniyor.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Ayrıca şunu okuyun: Yaklaşan Samsung Galaxy S24, yeni görülen Galaxy AI özelliğine sahip olabilir; Şu ana kadar bildiklerimiz

Bilgi sahibi ayrıca Samsung’un üst düzey sürüm için 2600 nit maksimum parlaklık sunabileceğini de sızdırdı. Son olarak akıllı telefonun, çipi 1,9 kat daha soğuk tutması beklenen soğutma sisteminin bir parçası olarak daha büyük bir buhar odasıyla birlikte en yeni Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle desteklenmesi bekleniyor.

Yukarıda belirtilen yükseltme ayrıntılarının sızıntılara ve söylentilere dayandığını ve Samsung Galaxy S24 Ultra’nın resmi lansmanına kadar herhangi bir garanti vermediğini unutmayın. Şimdilik yeni neslin Ocak 2024’te piyasaya sürülmesi bekleniyor ancak şirket tarafından henüz kesin bir tarih açıklanmadı.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasındaki hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir