Samsung Galaxy S24 ve S24 Plus’ın BÜYÜK Galaxy S24 Ultra özelliğine sahip olacağı öne sürüldü; Mağazada ne olduğunu bilin

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliği yaklaşırken, sızıntılar ve söylentiler artık tüm gücüyle ortaya çıkıyor. Samsung’un en son amiral gemisi serisinin bir parçası olarak üç modeli tanıtması bekleniyor: Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra. Samsung Galaxy S24 Ultra, tüm özelliklere sahip olması beklenen üst düzey akıllı telefon olsa da, yakın zamanda yapılan bir sızıntı, Güney Koreli devin daha küçük kardeşlerine de büyük bir ekran özelliği getirebileceğini öne sürüyor. Bu, Galaxy S24 ve S24 Plus’ın da bundan faydalanabileceği anlamına geliyor. Ne olacağını bilin.

Samsung Galaxy S24 sızıntıları

WinFuture tarafından sızdırılan teknik özelliklere göre, vanilya Galaxy S24 modelleri, daha önce üst seviye Ultra akıllı telefona özel olan 1Hz yenileme hızına sahip büyük bir özelliğe sahip olabilir. Standart modeller geçmişte 120 Hz yenileme hızına sahipken, yalnızca Ultra modeli 1 Hz kadar düşük bir değişken yenileme hızına sahipken, diğer cihazlar 24 Hz’de dibe vurdu. Ancak sızıntılar Samsung’un bu özelliği Galaxy S24 ve S24 Plus cihazlarında da sunabileceğini öne sürdüğü için bu durum değişebilir.

Standart modeller QHD+ ekranları alacak şekilde ayarlanmış olsa da, LTPO teknolojisinin benimsenmesinden faydalanacaklar. Teorik olarak akıllı telefonların pil ömrü üzerinde olumlu bir etkisi olabilir.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Samsung Galaxy S24, S24 Plus: Tüm söylentiler

Samsung’un temel model Galaxy S24 ve daha büyük Galaxy S24 Plus’ı içeren Galaxy S24 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Galaxy S24’ün 6,1 inç ekrana sahip olması beklenirken Plus modelinin 6,6 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonların önceki modellerin tasarımını koruması bekleniyor, ancak küçük ayarlamalar da mümkün. Bir söylenti, akıllı telefonların Oniks Siyahı, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı renk seçenekleriyle satışa sunulabileceğini vurguladı.

Bazı söylentiler, bu iki akıllı telefonun ABD’de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağını, diğer bölgelerde ise Exynos 2400 SOC ile geleceğinden bahsetti. Başka bir söylenti, temel model ve Plus modelinin bunun yerine Snapdragon 8 Gen 2’nin optimize edilmiş bir versiyonunu içerebileceğini söylüyor.

Bu iki telefon aynı zamanda söylentilere göre yığılmış pil olarak adlandırılan yeni bir pil tasarımına da sahip olabilir. Boyutta bir artış olmadan daha iyi enerji yoğunluğu sunacaktır.

Ayrıca bugün en çok konuşulan şu haberleri okuyun:

Google yapay zeka patentlerini ihlal mi etti? Google, patentleri ihlal etmekle ve teknolojiyi Google Arama, Gmail ve Google Çeviri’deki yapay zeka özelliklerini desteklemek için kullanmakla suçlandı. Bu makaledeki bazı ilginç ayrıntılar. Buradan kontrol edin.

“Yapay zeka yalnızca Microsoft Office’in daha iyi hale getirilmesine yardımcı olmayacak”. Microsoft, yapay zekanın araştırmacıların yeni kimyasal bileşikleri ve malzemeleri keşfetmek için gereken özenli çalışmaları hızlandırmasına yardımcı olacağını söylüyor. Dalın ve burada ne yaptığını görün.

Görünmez bir televizyon! LG, TV’nin “kapatıldığında neredeyse görünmez” olduğunu ve odanın feng shui’sini bozabilecek çirkin büyük siyah ekranı ortadan kaldırdığını söylüyor.

TV’nin geleceğini kontrol edin Burada.

Bir şey daha! Artık WhatsApp Kanallarındayız! Bizi orada takip edin, böylece teknoloji dünyasından hiçbir güncellemeyi kaçırmazsınız. ‎HT Tech kanalını WhatsApp üzerinden takip etmek için tıklayın Burada hemen katılmak için!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir