Samsung Galaxy S24’ün heyecan verici yeni renklerle geleceği söyleniyor; az önce neyin sızdırıldığını biliyorum

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğine artık sadece birkaç gün kaldı ve bu da Samsung Galaxy S24 lansmanının yakında olacağı anlamına geliyor. Lansman etkinliğinin 17 Ocak 2023’te gerçekleşmesi bekleniyor ancak şirket tarafından henüz kesin bir tarih açıklanmadı. Samsung Galaxy S24 lansmanı yaklaştıkça cihazla ilgili söylentiler de arttı ve artık premium akıllı telefonda nelerin bulunabileceğine dair bir fikrimiz var. Yakın zamanda yapılan bir sızıntıda Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus’ın gri veya siyah dışında yeni ve heyecan verici renklerle gelebileceği ortaya çıktı. Samsung Galaxy S24 renk seçenekleri hakkında mevcut söylentilerin neler söylediğine bakın.

Samsung Galaxy S24 renkleri

WinFuture’dan Roland Quandt bir paylaşımda bulundu postalamak X’te bir satıcının yakında çıkacak Samsung Galaxy S24 ve S24 Plus için SIM kart tepsileri sattığını söylüyor. SIM tepsisi renklerinin Turuncu, Mor ve Beyaz olduğu ortaya çıktı. Ayrıca satıcının yedi rengi de 1,80 dolardan sattığı söyleniyor. Satıcıya göre Samsung Galaxy S24 ve S24 Plus siyah, turuncu, yeşil, mor, mavi, altın ve beyaz renk seçenekleriyle gelebilir ancak bazı renkler, ürünü doğrudan Samsung’un mağazasından satın alan alıcılara özel olacak. İnternet sitesi.

Artık WhatsApp’tayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Daha önce Samsung Galaxy S24’ün renk seçenekleri Ross Young ve Ice Universe tarafından açıklanmıştı ve yaklaşan S serisinin siyah, gri, mor ve sarı tonlara sahip olacağı, turuncu, mavi ve açık yeşilin ise özel satın alımlarla satışa sunulacağı iddia edilmişti. Sarı ya da altının benzer renkler olabileceğini söyleyebiliriz, bu sadece renkleri izleyiciye ortaya çıkaran kişilerin bakış açısıdır.

Ayrıca şunu okuyun: Samsung Galaxy S24 Ultra titanyuma geçmeye hazırlanıyor. iPhone 15 Pro’dan daha mı iyi? Ne tweet atıldığını bilin

Bütün bunları söyledikten sonra Samsung Galaxy S24 serisinin resmi lansmanına kadar şirketin cihazın renkleri, özellikleri ve tasarımı açısından ne planladığından tam olarak emin olamıyoruz ancak Galaxy S24 Ultra’nın Apple ve Google akıllı telefonlarına zorlu bir rekabet kazandırmak için yeni AI özelliklerinin yanı sıra büyük yükseltmeler alması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir