Samsung Galaxy Z Fold 6 daha ucuz bir versiyona sahip olacak! İşte kaybedeceği büyük bir özellik

Katlanabilir pazar, Çinli markaların yenilikçi ürünleri uygun fiyatlarla sunmasıyla büyük ölçüde büyüyor. Ancak Samsung katlanabilir, her zaman devasa bir fiyat etiketiyle amiral gemisi aralığında yer aldı. Bu yıl Samsung, kullanıcı talebini karşılamak ve rekabetin yoğun olduğu pazarda ayakta kalabilmek için Samsung Galaxy Z Fold 6’nın daha ucuz bir versiyonunu sunmayı planlıyor olabilir. Ancak alıcının aklına gelebilecek soru, Samsung’un teknik özelliklerden ne kadar ödün vereceğidir. Yeni raporların yaklaşan Samsung katlanabilir telefonları hakkında neler söylediğine bir göz atalım.

Samsung Galaxy Z Fold 6’nın yeni versiyonu

Daha önce Elec, Samsung’un Çin katlanabilir pazarında orijinalliğini korumak için Samsung Galaxy Z Fold 6’nın daha ucuz bir versiyonunu tanıtmayı planlayabileceğini bildirmişti. Bu segment, Oppo, Xiaomi, HONOR gibi markaların ve diğerlerinin yarışa katılmasıyla büyüyor. Samsung, Galaxy Z Fold 6’nın daha ucuz bir versiyonunu planlarken ETnews, iki adet Folds’un piyasaya sürülebileceğini ve daha ucuz versiyonun “sayısallaştırıcı” olarak adlandırılan S-pen işlevini içermeyebileceğini bildirdi. Ancak tıpkı önceki Galaxy Z Fold 5 gibi S-pen ile birlikte gelecek bir katlanabilir model de olacak. Dolayısıyla rapor, Galaxy Z Fold 6’nın daha ucuz olan versiyonunda indirimli fiyatlarla bir düşüş yaşanacağını açıkça belirtiyor. .

WhatsApp Kanallarındayız. Katılmak için tıklayın.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

Ek olarak Samsung, giriş seviyesi Samsung Galaxy Z Fold 6’nın özelliklerini ve performansını sayısallaştırıcıyla birlikte azaltmayı da planlıyor olabilir. Ancak Galaxy Z Flip 6’nın daha ucuz bir versiyonuna dair herhangi bir rapor bulunmuyor, bu nedenle Samsung, kapaklı telefonun beşinci nesli olarak yalnızca bir varyantı getirebilir. Akıllı telefonun 2024 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlandığından herhangi bir varsayımda bulunmak için henüz çok erken olduğunu unutmayın. Ayrıca yukarıdaki iddiaların söylentilere ve spekülasyonlara dayandığını ve Samsung herhangi bir resmi iddiada bulunana kadar herhangi bir güvenilirlik sağlamadığını unutmayın.

Ayrıca bugünün diğer öne çıkan hikayelerini de okuyun:

Yapay Zeka Zirvesi! 5 milyondan fazla programcıyla Hindistan, yeni kurulan şirketler ve küresel işletmeler için en büyük yapay zeka yetenek havuzlarından biri olarak ortaya çıkıyor. Bununla ilgili her şeyi burada okuyun.

Elma Düşüyor mu? Apple CEO’su Tim Cook hiçbir zaman bu kadar çok belirsizlikle aynı anda yüzleşmedi. Buraya dalın.

AI itin! Facebook’un sahibi Meta Platforms, bu yıl veri merkezlerine özel bir çipin yeni bir versiyonunu yerleştirmeyi planlıyor. Meta’nın yapay zeka segmentindeki rakiplerini yenmek için ne yapmak istediğini bilin. Buraya dalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir