Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 çığır açıcı değişikliklere mi uğrayacak? Raporun ne dediğini kontrol edin

Çeşitli akıllı telefon markaları bir sonraki lansmanlarına yeniden hazırlanırken, tüm teknoloji tutkunları için heyecan dolu bir yıl daha başlıyor. Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 hakkında çeşitli spekülasyonlar ve söylentiler ortaya çıkarken, Samsung meraklıları ve teknoloji meraklıları heyecanla bekliyor. Son sızıntılar ve söylentiler, Samsung’un 2024 yılında çıkacak katlanabilir akıllı telefonlarında önemli değişiklikler getirebileceğini gösteriyor. Burayı kontrol edin Raporların neyi gösterdiğini bilmek.

Samsung Galaxy Z Katlama 6

Kore’deki bir blog sitesi olan Naver’daki bir gönderiye göre, Samsung Galaxy Z Fold 6, hem kapak ekranı hem de iç ekran için ekran en-boy oranındaki en önemli iyileştirmelerden birini görebilir. Galaxy Z Fold 6’nın Galaxy S25 serisiyle uyumlu bir tasarıma sahip olduğu ve Q6 kod adını aldığı söyleniyor. Yaklaşan Galaxy Z Fold 6’nın kapak ekranı, kullanılabilirliği ve görsel çekiciliği artıran dikkate değer bir genişleme görebilir. Özellikle Samsung, önceki katlanabilir modellerindeki dar boyutları nedeniyle sıklıkla eleştiriliyor. Ayrıca Samsung Galaxy Z Fold 6’nın önceki modellerine göre daha hafif bir tasarıma sahip olması ve katlanabilir ekrandaki kırışıkların da azalması bekleniyor. Daha önceki bazı raporlar, Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarını toz geçirmez hale getirmek için çalıştığını öne sürüyordu; bu, telefonun doğası gereği onu bir toz mıknatısı haline getirdiği ve görünümüne gerçekten zarar verebileceği için harika bir hamle olabilir.

Samsung Galaxy Z Flip 6

Samsung Galaxy Z Fold 6 dışında; Galaxy Z Flip 6’nın da dönüştürücü değişikliklere uğrayacağı söyleniyor. Kullanıcılara daha rafine ve sürükleyici bir deneyim sunmak için Flip modelinin daha ince çerçeveler ve genişletilmiş kapak ekranıyla gelmesi bekleniyor.

Hangisi olduğundan emin değilim
satın almak için mobil?

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre hem Samsung Galaxy Z Fold 6 hem de Galaxy Z Flip 6’nın önümüzdeki yedi ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci tarafından destekleneceği tahmin ediliyor. Beklenti arttıkça, dünya çapındaki teknoloji meraklıları yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonların resmi olarak tanıtılmasını sabırsızlıkla bekliyor. 2023’te Samsung Galaxy Z Zold 5 ve Flip ile olağanüstü bir iş çıkardıktan sonra beklentiler, Samsung’un 2026’da öne çıkan katlanabilir cihazları piyasaya sürmesi yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir