Seat, León serisine yönelik hibritler ve eklentilerle geleceğini güçlendiriyor

Otomotiv sektörü çalışıyor mobiliteyi karbondan arındırmak Ve koltuk buna bağlı kalmaya devam ediyor. elektrifikasyon toplam gelecektir, ancak hibrit teknolojiler Kendilerini bu geçiş anı için en iyi alternatiflerden biri olarak konumlandırdılar. Bu anlamda, Koltuk Leon iki tip üstyapısıyla şunları sunar: 48V Yarı Hibrit hibrit versiyon ECO çevre etiketine sahip ve hplug-in hibrit e-Hibrit Sıfır emisyon etiketi ile. Ayrıca programla Koltuk Esnekliğibu adım her zamankinden daha uygun fiyatlı.

İspanyol kompaktı bir Yönlendiren Piyasada yer alan ve marka tarihinin en önemli otomobillerinden biri olan dört tür farklı tahrik teknolojisiHer müşterinin farklı ihtiyaçlarına uyum sağlayan.

En verimlisi şüphesiz e-Hybrid, plug-in hibrit64 kilometreye varan %100 elektrikli menzili sayesinde Sıfır Emisyon etiketine sahip ancak versiyon eTSI, mikrohibritön cama DGT ECO etiketini yapıştırmak için kullanılan 48 V elektrik sistemi sayesinde çok geride kalmıyor.

İki dünyanın en iyisi

plug-in hibrit teknolojisi Yanma ve elektrifikasyonun güçlerini birleştirmesi sayesinde bugün kendisini en iyi seçeneklerden biri olarak konumlandırdı. Bu durumda, Koltuk Leon versiyonda mevcut e-Hibrit bir plug-in hibrit sürücüyle 150 HP TSI benzinli motor güç ve bir 115 hp elektrik motoru toplamda birden fazla 204 HP güç sunuyorlar ve toplam 350 Nm maksimum tork, araç serisinin en güçlü versiyonudur. Elektrik bloğu bir güç kaynağı tarafından çalıştırılır. 13 kWh pil 3,6 kWh’lik duvar şarj cihazıyla yalnızca üç buçuk saatte veya evdeki prizi kullanarak 5 saatte şarj edilebilir kapasiteye ulaşır.

Mevcut iki beden, beş kapı ve fSportstourer ailesiO Leon e-Hibrit hem emisyonsuz dolaşabildiği ve Sıfır Emisyon etiketinin avantajlarından yararlanabildiği şehir içinde, hem de iki motoruyla çalışarak yıllık tüketim raporlaması yapabilen karayolları ve otoyollarda mükemmel bir müttefiktir. 100 kilometrede yalnızca 1,1 litre. Sürücü, itiş gücü üzerinde tam kontrole sahiptir. sürüş modları Saf Elektrikli, Otomatik Hibrit ve Hibrit isteğe bağlı olarak, durum gerektirdiğinde tasarruf edilecek pil yüzdesini ayarlar.

Ayrıca, Leon e-Hibrit Verimlilik eğlenceyle çelişmez, çünkü 204 HP ve 350 Nm maksimum torku, Leon’un her zaman öne çıktığı iyi dinamizm ve çeviklik sayesinde sürücünün keyif alabileceği iyi bir itiş gücünü garanti eder.

Atıfta yaşanabilirlik ve İspanya’da geliştirilen ve üretilen León e-Hybrid ekipmanı hiçbir taviz vermiyor ve yanmalı versiyonlarında mevcut olan her şeyi sunuyor, aynı zamanda büyük bir yük kapasitesini de koruyor. 470 litreye kadar bagaj pilin dahil edilmesine rağmen.

Bu anlamda kabin yaşanabilirliğini kaybetmez, bu da dikkat çekicidir. 2,68 metre dingil mesafesi. Ayrıca, kablosuz Full Link ve Seat Connect uygulaması aracılığıyla ana cep telefonlarıyla uyumlu, aracın işletim sisteminin yönetildiği, dijital gösterge paneli ve geniş hareketli merkezi ekranı sayesinde iç mekanda gelişmiş dijital ekosistem ön plana çıkıyor. Bu, diğer işlevlerin yanı sıra pili ve klimayı cep telefonunuzdan yönetmenize olanak tanır.

Teknolojik olarak güvenlik sistemleri cephaneliğini unutmamalıyız. aktif güvenlikBunlar arasında, yaya ve bisikletçi tanıma özelliğine sahip otomatik acil fren kontrolü, uyarlanabilir ve tahmine dayalı seyir ve şerit ortalama gibi farklı sistemlerin birleşimi sayesinde 2. seviye yarı otonom sürüşe sahip Seyahat Asistanı öne çıkıyor.

Her zaman mevcut olan çok eksiksiz bir araç en yüksek bitiş, FRSeat’ın sunduğu 180 Euro’dan başlayan fiyatlarla program sayesinde ayda Koltuk Esnekliğiiçeren bir Hediye olarak PlayStation 5. Bu durumda, plug-in hibrit statüsünden dolayı model, Moves III Planı eski bir aracın hurdaya çıkarılması durumunda toplam fiyattan 5.000 Euro’ya kadar kesinti yapılmasına ek olarak kişisel gelir vergisinde %15 kesinti, markanın sunduğu indirimler ve tescil vergisinin ödenmemesi.

Elektrik desteği

Öte yandan tüketimi uygun fiyata azaltmak için elektrik konusunda destek arayanlar için Seat, iki gövdeli kompakt versiyonunu da sunuyor. Mild-Hybrid teknolojisine sahip eTSIkaplama seçenekleri mevcuttur Stil ve FRen eksiksiz ve motorlu 1.0 eTSI 110 HP güç ve 1,5 eTSI 150 HPve ayrıca her iki yüzeydeki yeni Özel Sürüm versiyonlarında.

Bu araç, yanmalı motora, her zaman bu sistemi kullanacak olan, çalıştırma gibi işlevleri destekleyen 48 voltluk bir elektrik sistemi ekler ve yüksek bir seviyeyi korurken tüketimini önemli ölçüde azaltmak için otoyolda ‘yelken’ modu gibi diğerlerini de ekler. Yakıt ekonomisinin faydaları. DGT ECO etiketi ile Leon eTSI İstediğiniz şehirde ve kısıtlama düzeyinde seyahat edebilir, düzenlenmiş otoparkta %50 indirim gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Alakalı haberler

durumunda olduğu gibi e-Hybrid, Leon eTSI Diğer versiyonların çekici ve sportif tasarımını koruyan bu model, hem yukarıda sayılan unsurlarla bağlantıda, hem de Şerit Asistanı veya Ön Asistan gibi sistemlerle güvenlik açısından yüksek teknolojik donanıma standart olarak sahip olup, yaşanabilirlik veya yük kapasitesi gövdeşuna kadar ulaşır: 620 litre aile yapısında Spor Turcusu.

Bu durumda programla Koltuk Esnekliğive PlayStation 5 dahil olduğunda, Leon eTSI şu adresten temin edilebilir: Aylık 130 euro.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir